Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antykoncepcja hormonalna a choroby serca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania



Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:12 am    Temat postu: antykoncepcja hormonalna a choroby serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale masz jakieś konkretne pytanie, stwierdzenie czy teze, coś do czego można by sie ustosunkować czy przypadkiem założyłąś ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k-a-s-i-e-n-k-a69



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kto na to wpadl,ale to dobre. Mam tachycardie zatokowa i napadowa,lykam pigulki,ciekawe czy to szkodzi? Nigdy sie nad tym nie zastanawialam,ale moze przez pigulki mam tachycardie? Jak ktos cos bedzie wiedzial to niech klika :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gość
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasiu! Chyba najlepiej byłoby jednak zasięgnąć porady lekarza...!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group