Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antykoncepcja a wątroba! prosze o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sanok
PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 2:38 pm    Temat postu: antykoncepcja a wątroba! prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.

proszę o pomoc, porade!

byłam statnio u ginekologa i ponieważ od roku stosuję antykoncepcje hormonalną dostałam kilka badań z krwi, takich jak glukoza, cukier, alat. ponieważ miałam stan zapalny zrobiono mi także cytologię, wyniki bede mieć za 2 tygodnie.
wyniki krwi juz wybrałam i wszystko jest dobrze poza alatem który max powinien wynosić 32 a jak mam 38,8? czytałam ze to dotyczy wątroby!

do ginekologa ide za 2 tyg z resztą wynikiów, a martwi mnie czy to przekroczenie poziomu alatu jest bardzo wysokie?
co to może oznaczać ? czy powinnam się martwić?
czy to może być skutek antykoncepcji??? czy bede musiała ja przerwać?
jakie badania powinnam teraz zrobić?

dość istotne jest ze od kilku lat lecze sie na kręgosłup ,
czesto przyjmowałąm leki takie jak ketonal 100, tramal, diklac, myloastan, sirdalud itp czy to one mogły mieć wpływ na moją wątrobę???

prosze o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każde leki przyjmowane przez dłuższy okres maja wpływ na wątrobe - są dość obciążające ten organ.

Dlatego po zakończeniu jakiejś kuracji ( dłuższej i często antybiotykowej ) należy zrobić przerwe w przyjmowaniu jakichkolwiek leków - a często szczególnie hormonalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group