Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

antykoncepcja a trądzik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 3:29 pm    Temat postu: antykoncepcja a trądzik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy komuś pomogły tabletki antykoncepcyjne na tradzik?no. Cilest(te których ja używam)zaczęłam drugie opakowanie i sama nie wiem czy nieiwelka poprawa jest chwilowa (tak jak to czasem bywa,a u mnie dosc czesto przy problemach z cera) czy tez juz wywolana dzialaniem hormonow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie o tyle lepiej że to prawdą, tabletki hormonalne (nie ma obecnie czystej antykoncepcji, była na początku lat 70 w USA, obecnie nie jest stosowana), wpływają na cere, poprawiają ją Smile Wzależności od chcianego efektu, nie raz przepisuje się je właśnie na cere, gdzie efektem ubocznym jest antykoncepcja, a czasem na odwrót Wink

O tyle macie łatwiej drogie kobiety od facetów Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem te hormony w tabletkach pomagają ale niekoniecznie.Jeżeli masz spory problem z trądzikiem to udaj sie do dermatologa - przepisze on odpowiednią kuracje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u dermatologa bylam juz daaaaawno i przypisal mi cala mase masci i plynow,ale to cudow nie zdzialalo( i wcale sie tego nie spodziewalam) wiec czekam na lepszy rezultat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem warto zasięgnąć porady innego dermatologa Wink co szkodzi spróbować, a problem z maściami i testowaniem tych wszystkich specyfików wiem z autopsji, żmudna robota która potrafi nawet zdołować, ale nie należy tego zaniedbywać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 6:51 pm    Temat postu: A mi pomogl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i pare miesiecy temu mialam powazne problemy z tradzikiem moja twaz wygladala fatalnie. Od roku chodzilam do dermnatologa poczatkowo przepisywala mi masci ktore pomagaly ale nie dokonca lecz potem przepisala mi tabletki hormonalne DIANA bralam je przez 9 miesiecy rezultat jest szokujacy mam czysta twarz bez pryszczy i tradziku od czasu do czasu pojawiaja sie male krostki ale znikaja szybko wiec ja jestem zadowolona z kuracji zycze wszystkim dziewczyna ktore stosuja leki hormonalne na tradzik POWODZENIA:)!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group