Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antybiotyk a skora?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mforrr85



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:06 pm    Temat postu: Antybiotyk a skora? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc!
Mam pytanko! Aktualnie walcze z angina lekiem Bioracef, zaowazylam - na razie delikatne zaczerwienienie skory dekoltu i szyi, troszke swedzi... czy to moze byc od antybiotyku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mforrr85



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki ...chociaz ktos:D :* to tylko pozostaje wapno i wytrzymac...? o ile sie nie myle? bo odstawic nie moge:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, odstawiać nie powinno sie. wapno jak najbardziej pić możesz, ale zachowaj odstęp pomiędzy wapnem a antybiotykiem. a najlepiej by bylo, gdybyś udała się do lekarza.. na pewno to angina? bo ja dostałam wysypki po antybiotykowej jak miałam mononukleozę zdiagnozowaną początkowo jako anginę właśnie..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mforrr85



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie angina, mononukleoze mozna wykluczyc bo akurat ropna i gloym okiem bylo widac...ale sie ciagnie i ciagnie
jakby tego bylo malo to bol ucha doszedl ale to pol biedy bo teen antybiotyk tez na uszy, wiec luzz
marze tylko zeby juz sie skonczylo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group