Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

anomalne wypadanie włosów-proszę o pomoc.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ratata



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 1:42 am    Temat postu: anomalne wypadanie włosów-proszę o pomoc. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. piszę ten wątek, bo już nie radzę sobie z problemem. jeszcze 2 lata temu miałam bardzo grube i gęste włosy, od tej pory jakoś zaczęły mi często wypadać, a teraz, po zimie wypadają ze zdwojoną siłą. Skóra na głowie mnie swędzi, łatwiej się przetłuszczają, a to strasznie przykre, że na szczotce codziennie znajduję garść wypadniętych kłaków. Confused próbowałam już przez długi okres zażywać skrzypczasem caplivit a+e, ale nie widzę efektów.
mam 17 lat.
proszę o pomoc, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ratata
radzę udać się do lekarza. na początek ogólnego - odchudzasz się? masz więcej stresów niż zazwyczaj?
albo do dermatologa.
wskazane jest wykonanie badania krwi- może to być oznaka anemii, i.lub badania hormonalne.

mi na wypadanie włosów pomogła mgiełka do włosów RADICAL. ale to nie zmienia faktu, że powinnaś udać się do lekarza z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group