Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ALKOHOL PO CHOROBIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kingfox



Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 8:45 am    Temat postu: ALKOHOL PO CHOROBIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie: mam gorączkę i zbijam ją tabletkami <apap, polopiryna s>. Czy jak będzie ze mną wszystko ok, będę mógł pić alkohol? Czy nie zaszkodzi mi to? Wiem, że antybiotyków się nie łączy z alkoholem, ale to są zwykłe tabletki. chodzi mi o to, ze dziś je zażywam, a jutro miałbym wypad ze znajomymi na miasto i czy nie zaszkodziłoby mi to? POMOCY !!

A co mają tabletki na przeziębienie i infekcje grypopodobne do antykoncepcji Question Exclamation

Zapoznaj się z REGULAMINEM Forum który zaakceptowałeś przy rejestracji.

Przeniosłam do odpowiedniego działu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli z iloscia tabletek nie przesadzasz to powinno byc ok.
to prawda- antybiotyku nie WOLNO łaczyc z alkoholem wiec jak jakis zazywasz to zapomnij o %.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group