Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

alkohol papierosy

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol789



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:49 pm    Temat postu: alkohol papierosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1)
czesc mam 15 lat i pale nałogowo a chce to zmienic .... zna ktos jaka dobra metode.... Smile Smile Smile

2)
teraz wazniejszy problem alkochol mam 15 lat a czesto uzywam alocholu boje sie o siebie bbo ja potrafie isc sam na piwoo Confused Sad jak przestac pic alkochol jak wszyscy pija na okołlo kazdy z moich kolegówSad

Confused Confused Confused Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nooise



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nauczyć się asertywności przede wszystkim Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol789



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja np nie pale bo moi koledzy pala bo tez pale gdy jestem sam i tak samo jest z alkcholem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blednik



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak bo juz wpadles w taki lekki wir. Jak bys postanowil rzucic to latwiej by ci bylo jak bys zmienil towarzycho. Chyba ze nie chcesz. Ale radze ci zebys przestal bo jeszcze rosniesz i to ma duzy wplyw na twoj rozwoj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozumiem cie troche bo nie chcesz odstawac od grupy,i zmiana towarzystwa tez nic nie da bo dzisiejsi pietnastolatkowie to pija pala i cpaja ale jaka ich czeka przyszlosc szkole olewaja nie mysla teraz a w przyszlosci zostana nikim i predzej czy pozniej trafia do paki,moze kogos tym uraze ale mam akurat 15 letnia siostre i orientuje sie w temacie,po prostu radze ci jak najszybciej skonczyc z tym piciem i paleniem i jezeli jestes rozumnym czlowiekiem i chcesz miec jakoms normalna przyszlosc to pomysl o sobie bo kolegow wtedy nie bedzie kazdy pujdzie w swoja strone...

----

aha i pamietaj ze alkoholikiem jest sie na cale zycie i co to za zycie.....

----edited by emilka----
jak chcesz coś dodać, to korzystaj z opcji "zmien" by nie pisać postów bezpośrednio pod sobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia150



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Essen
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 4:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz Monika ma tu racje. Mialam podobna sytuacje nie z piciem tylko paleniem. Dzis mam 30 lat i dopiero uwolnilam sie od tego swinstwa.A bylo tak ze w latach szkolnych jako nastolatka zaczelam palic, rzucilam palenie ale mialam takie towarzystwo ze zaczelam znow palic. Wiec to nie ma sensu przepalisz i przepijesz gore forsy a majac 30 lat albo i mniej zrozumiesz ale wtety wyrwanie sie z nalogu szczegolnie alkocholowego bedzie niezwykle trudne. Jak chcesz jakis dobry sposob na rzucenie palenia to napisz mi na gg 12286984 to ci dam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group