Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Alergia na psa u osoby dorosłej?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 1:22 pm    Temat postu: Alergia na psa u osoby dorosłej? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie urlopu mieszkałam u kuzynki która ma psa i chomiki, pojawiło sie u mnie jakieś uczulenie na rękach i też więcej kichałam, oczy mi łzawiły, nie skojarzyłam tego z alergią ale to chyba mogło być to, tylko czy taka alergia może sie pojawić w dorosłości?? Syn chciał mieć psa, zastanawialiśmy się na dza kupem a teraz nie wiem czy to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jingol



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, alergia w dorosłym wieku może się pojawić, dlaczego nie? Możesz zrobić sobie testy, na uczulenie, żeby mieć pewność, czy to aby na pwno była alergia. Po za tym są metody odczulania. Musiałabyś więcej gdzieś o tym poczytać Smile Powodzenia! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, czekam właśnei na wyniki testów, zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie kupiłam sobie na alergię hitaxe fast, jak idę do kogoś kto ma zwierzaki to biorę i jest ok Smile kataru nie mam i to najwazniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group