Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

akupunktura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 11:17 pm    Temat postu: akupunktura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o leczeniu poprzez akupunkturę? Czy ktoś tego stosował jakoś na sobie dłużej? Mam problemy z układem krążenia, kręgosłupem a przede wszystkim kolanem, które przeszło średnio udaną artroskopię... Próbuję wszystkiego, nie wiem czego się łapać, by powrócić do jak najlepszego zdrowia, ehhhhh pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asteriusz



Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To raczej nie jest leczenie, nie ma dowodów na jego skuteczność. Jeśli naprawdę masz problemy, porozmawiaj z lekarzem, mogę ci polecić stronę [zakaz reklamy na forum - pytanie lekarzom można zadać na https://www.medpytania.pl ], gdzi da se spotkac z medykiem przez internet, on moze polecic specjaliste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam plamisty zanik kości, problem z krążeniem, pozanikane mięśnie i wiele, wiele innych dolegliwości. Jestem pod stałą opieką ortopedy oczywiście prywatnie i nikt nie może mi pomóc :/ Staram się ćwiczyć, chodzę na basen, na masaże, teraz na jogę planuję się zapisać. Nie wiem już czego się łapać, by wyzdrowieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Messav87



Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nie stwierdził że akupunktura pomaga więc radziłbym być ostrożny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dbrudz



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowałam. Efekty dobre, ale nie cudowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka01



Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 1:44 pm    Temat postu: akupunktura jest super Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leczyłam się na bóle kręgosłupa i zatoki, pomogło polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tigerek



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:36 pm    Temat postu: Re: akupunktura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrażkaGrażynka napisał:
Co sądzicie o leczeniu poprzez akupunkturę? Czy ktoś tego stosował jakoś na sobie dłużej? Mam problemy z układem krążenia, kręgosłupem a przede wszystkim kolanem, które przeszło średnio udaną artroskopię... Próbuję wszystkiego, nie wiem czego się łapać, by powrócić do jak najlepszego zdrowia, ehhhhh pomóżcie


moja żona regularnie chodzi i widzi pozytywne efekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuru



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję na różne kwestie od kilku lat http://akupunkturapokrywka.pl/refleksoterapia/ Tylko ważne naprawdę żeby mieć zaufane, dobre miejsce. U mnie pomogło w związku z bólami pleców i strasznie ciągle zimnymi dłońmi i stopami. Mój tato np. jeździł bo miał jakiś łokieć zepsuty, nie pamiętam o co chodziło. Jeżdżę też z przeziębieniem, zawsze pomaga. : ) Pewnie u jednych działa, u innych nie. Spróbować warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group