Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ajurweda a zdrowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena654



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 11:24 am    Temat postu: Ajurweda a zdrowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy skorzystać z ajurwedy podczas urlopowego wypoczynku. Czy ajurewda rzeczywiście poprawia stan zdrowia w tak szybkim tempie, że można skorzystać z niej podczas 2 tygodniowego urlopu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
benita_ewa



Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj

Ja ajurwedą interesuję się od niedawna, ale wydaje mi się, że warto spróbować. Z tego co czytałam na temat zabiegów i masaży ajurwedyjskich to ich stosowanie nawet przez krótki okres bardzo dobrze wpływa na kondycję całego ciała.
Więcej informacji na temat konkretnych zabiegów możesz znaleźć na stronie usuwam. następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. Gosia85 Jeśli interesuje Cię ajurweda to znajdziesz tam wiele użytecznych informacji. Ja korzystam głównie z tej strony, bo w Polsce ten temat jest jeszcze "świeży".
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolett



Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Ajurwede faktycznie mało jest specjalistów u nas w Polsce Sad
Chociaz teraz zapowiada sie super event w Sulisławie koło Wrocka,który jest centrum jogi i ajurwedy w Polsce . Skupia mega dużo miłośników jogi i przede wszystkim ludzi, którzy interesują się ajurwedą i chcą korzystać z niesamowitych dobrodziejstw tej medycyny. Ludzie zatrudnieni tam mają bardzo obszerną wiedze, wiem bo korzystałam z paru magicznych zabiegówWink. Poza tym, fajne miejsce dla początkujących i miłośników jogi .
Ktoś w ogole jest chętny lub słyszał o tej konferencji? bo nie wiem czy oni to jakoś ogłaszają, ja się dowiedziałam od mojego trenera jogi. Zastanawiam się ile będzie ludzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group