Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Adopcyjna historia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maryla



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 2:28 pm    Temat postu: Adopcyjna historia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.....

Ostatnio zmieniony przez maryla dnia Sro Mar 12, 2008 1:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 2:30 pm    Temat postu: od drugiej strony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A

Ostatnio zmieniony przez maryla dnia Sro Mar 12, 2008 1:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marylko wzruszyły mnie do głębi Wasze przeżycia. Gratuluję determinacji i cieszę się, że mała Ania trafiła do właściwych rodziców- bo teraz Wy nimi jesteście.
Z drugiej strony jestem oburzona przez co musieliście przejść z powodu tych wszystkich formalności. Nie mogę zrozumieć dlaczego prawo adopcyjne jest tak skomplikowane i przysparza ludziom tyle cierpienia a dziecko traktuje jak przedmiot przetargowy...
Życze całej Waszej rodzince miłości przede wszystkim i pozdrawiam!
Dużo siły i wiary życze mamie, która Anie urodziła!
Powrót do góry
maryla



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiu ..ja jestem mamą ktora urodziła Anię , a tę drugą historię napisała mama Ani mama adopcyjna [chciałabym napisac ta ktora ją kocha przytula jej kochana prawdziwa mama] ..i powiem Ci że to wielkie szczęscie kiedy matki biologiczne mogą to zobaczyć , miec pewnośc że dziecko jest kochane ....
Adopcja ze wskazaniem jest zgodna z naszym prawem , sędzia przy zrzeczeniu wyraznie pyta matkę [rodzicow] czy zrzekają się praw i wskazują kogoś czy zrzekają się anonimowo , i prawo wcale nie jest takie skomplikowane , bo zauważ że sprawy komplikują instytucje powołane do pomocy , czyli te ktore powinny tak jak to dzieje się w innych panstwach , kontaktować kobietę w ciąży z przyszłymi rodzicami adopcyjnymi i [a decyzję pozostawić rodzicom] monitorować t ą sprawę , u nas jednak tak się nie dzieje , Dlaczego ?


pozdrawiam Maryla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nierozumiem tylko celu w jakim napisałas te posty.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że moja informacja dotrze do mamy adopcyjnej. Podziwiam Twoja rodzinę za determinację z jaka walczyluści o córkę. Ja sama jestem matka adopcyjną dziewczynki, którą wskazał mi Ośrodek Adopcyjny i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa.
Nasze szczęście tj rodziców i córki jest dziełem przypadku, ale jest to szczęście pełne - tworzymy dom i rodzinę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group