Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sangirl



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie dotyczące śluzu płodnego
po jakim czasie od wystąpienia śluzu płodnego< podobnego do kurzego białka> następuje owulacja????
ja mam od 14 dnia cyklu śluz o takiej konsystencji i trwa on już do 16 dnia cyklu.
z góry dziękuję za odpowiedź Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owulacja najczesciej wystepuje ok.14 dnia cyklu Smile ale moze czasem sie przesunac i byc w 15,16 dniu Wink dlatego dni płodne trwaja do 18 dnia Smile mam nadzieje ze nie namotałam Wink heh.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sangirl



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
owulacja najczesciej wystepuje ok.14 dnia cyklu Smile ale moze czasem sie przesunac i byc w 15,16 dniu Wink dlatego dni płodne trwaja do 18 dnia Smile mam nadzieje ze nie namotałam Wink heh.


czyli jak do zbliżenia doszło w 12 dniu cyklu a śluz płodny pojawił sie dopiero 14 dnia i trwał do 16 to nie ma obaw dotyczących ciąży?? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy a wytrysk byl w srodku? ... sluz płodny utrzymuje sie ok. 8 dni Smile a plemniki jesli sie do niego dostana przezywaja nawet do 72h i wiecej. wiec jesli wytrysk nastapil w srodku to sa szanse na ciaze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sangirl



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie doszło do ytrysku w srodku napewno

Ostatnio zmieniony przez sangirl dnia Pon Mar 31, 2008 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sangirl



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam kolejne pytanie dotyczące śluzu
w dniu 19 cyklu był on już dosyć lepki gesty i biały taki mazisty nierozciągliwy a szyjka była twarda
czy to był śluz bezpłodny ???
i czy 19 dzień cyklu jest pewnym dniem bezpłodnym ??
dziękuje z góry za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jak opisujesz ten śluz, to to był śluz niepłodny (btw, wg npr nie ma takiego pojęcia jak niepłodny śluz - jest mniej płodny lub bardziej płodny Wink) i twarda szyjka tez jest już po owulacji. 19 dc to nie są takie mega pewne dni niepłodne (bo to zależy od długości cyklu i ew. wahnięć) jednak te objawy co opisujesz sugerują dni niepłodne.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sangirl



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
to jak opisujesz ten śluz, to to był śluz niepłodny (btw, wg npr nie ma takiego pojęcia jak niepłodny śluz - jest mniej płodny lub bardziej płodny Wink) i twarda szyjka tez jest już po owulacji. 19 dc to nie są takie mega pewne dni niepłodne (bo to zależy od długości cyklu i ew. wahnięć) jednak te objawy co opisujesz sugerują dni niepłodne.

mam z reguły 30 dniowe cylke
więc 19 dzien jest raczej dniem niepłodnym ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciała bym z moim chłopakiem spróbować kochać się bez zabezpieczenia. Wiem miej więcej kiedy są dni niepłodne itd tylko czy to jest pewne i czy np jeden dzień przed okresem napewno niezajde w ciąże jeśli wytrysk będzie w środku? Jakoś bym specjalnie niezałamała sie jak bym w ciąży była jednak wole zaczekać. Cykle mam 27-29dni.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sangirl, teoretycznie to były niepłodne, ale takie niepewne.

Kinia, jeżeli wystąpi okres, to w dzien go poprzedzający w ciązę nie zajdziesz.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 95, 96, 97  Następny
Strona 96 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group