Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciąży part.26

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarnulka77



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:33 am    Temat postu: Juz po tescie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobilam test i wyszedl... negatywny Sad
A okresu jak nie bylo tak nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joee



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat w którym pisałem został zamknięty więc wklejam tresc posta tutaj

Witam
2 tyg temu razem z dziewczyną ocieraliśmy się przez chwile o swoje narządy płciowe. Po chwili zrozumielismy , że nie warto ryzykować w dni płodne i założyłem gumkę. Stosunku nie bylo, wytrysku nie było. kilkadziesiąt godzin później zaczęła odczuwac kłucie w podbrzuszu i dostała gorączkę w nocy. Objawy ustąpiły po około 2 dobach.
Okres spóznia sie 2 dni i nie widac żadnych symptomów. Zazwyczaj miała dośc regularne miesiączki.
Teraz bardzo się denerwuje i nie wiem jak moge ją uspokoić , że w ten sposob nie można zajść w ciążę.
Chciałbym zapytac o procentową możliwość zapłodnienia w tej sytuacji tj (brak penetracji i stosunku oraz brak wytrysku , jedynie chwila ocierania narządów płciowych)

Pani moderator napisala ze nie mogło dojsc do zaplodnienia jestem podobnego zdania ale chcialbym aby ktoś jeszcze się wypowiedział.
Czytalem iż często w pierwszych etapach ciąży temperatura grubo przekracza 37 stopni. moja dziewczyna ma kolo 36,7 - 36,8 . Czy to wyklucza zdecydowanie ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Joee !!!
zrozum, że jeśli nie doszło ani do penetracji ani do wytrysku to nie ma skąd wziąć się ciąża.
Twoja partnerka zdecydowanie w ciążę zajść nie mogła, więc nie dołuj się więcej i spróbuj Jej to jakoś wytłumaczyć !
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
repetka



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój cykl trwa ostatnio 27 dni, ale to dlatego, że biorę Dupahaston między 16 a 25 dniem cyklu i miesiączka pojawia się niemal natychmiast po jego odstawieniu. Duphaston biorę z uwagi na wyciętą w lutym torbiel jajnika. Przed usunięcięm miałam cykle nieco dłuższe tj. 29 dni.
Ostatnią miesiączkę miałam 3 czerwca, kochaliśmy się bez zabezpieczenia (stosunek przerywany, chłopak skończył na zewnątrz po ok 10 sekundach) 8 czerwca, czyli w 6-tym dniu cyklu. Czy istnieje ryzyko, że mogę być po po w ciąży???
Dodam, że przed w czasie i aktualnie pobolewają mnie ciągle jajniki i do tego mam cały dzień mdłości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

repetka NIE ROB SYFU NA FORUM :/ DOstalas juz odpowiedz w innym dziale Confused PRZECZYTAJ REGULAMIN bo sie do niego nie stosujesz a to grozi ostrzezeniem a potem banem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalena1310



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 11:15 pm    Temat postu: seks przerywany moze zakonczyc sie ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilkakrotnie kochalam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia, stosowalismy seks tzw przerywany... chwile przed finalem on byl juz na zewnatrz wiec nie bylo mozliwosci aby jego sperma byla we mnie, ale jednak od dluzszego czasu nie mam miesiaczki... testy wychodza negatywnie. Czy brak tej miesiaczki moze oznaczac ze jestem w ciazy???
--- Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszło do wytrysku to nie jestes w ciazy.
najlepiej bedzie jak po 16 dniach od stosunku zrobisz test.
stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji.
jesli sie na niego oboje decydujecie tzn ze znacie w 100% swoje organizmy, zarowno Ty, jak Twoj partner.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinad



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam następujący problem:
moje okresy: 14.03, 15.04 i 28.05 z czego wynika ze majowy mi się spóźnił. zrobiłam test ciążowy koło 24.05 i był negatywny. Z ukochanym kochamy się zawsze z prezerwatywą, jednakże kiedy tylko spóźnia mi się okres nakręcam się i wmawiam sobie, że może jakoś się coś dostało Sad Problem polega na tym, że po końcu miesiączki, która była normalna po paru dniach, tj. 06.06 dostałam jakby drugi okres. nie jest to plamienie, lecz lekkie krwawienie mniej obfite niż okresowe. Do od tego czau zaczął mnie boleć lewy jajnik, momentami ból był ciężki do zniesienia. Lekko bolą mnie piersi i podbrzusze gdy je dotykam. Dziś byłam u ginekologa, ale nie zrobił mi usg tylko badał normalnie. Powiedział, że może to być jakiś stan zapalny dróg rodnych może pęcherza albo i to i to. Biorę antybiotyk i w poniedziałek mam iść znów do kontroli. Mam pytanie, czy to możliwe, że to jednak jest ciąża? Czy tylko niepotrzebnie (jak zwykle jednak) niepotrzebnie się stresuję i nakręcam? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolinad mysle ze to nie ciaza, skoro zawsze jest zabezpieczenie to nie ma mozliwosci ciazy. Plemniki to nie rambo. Lekarz ma racje to moze byc stan zapalny, ale po antybiotykoterapii miesiaczka dalej moze sie oponzniac, gdyz antybiotyki same w sobie lubia ja opozniac. Jesli jednak cie to niepokoi w dalszym ciagu zrob test z krwi BHCG bedziesz miala 100% wynik - pewny, chociaz i tak jestem pewna ze bedzie wiartygodny ale moze to cie uspokoi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalena1310



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Wam troszke mi lżej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 6 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group