Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciąży part.26

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 4:07 pm    Temat postu: Czy jestem w ciąży part.26 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuacji tematu
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Wto Sie 17, 2010 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec czytam dosc sporo na forum noi widze rozbieznosci i rozumiem ze nikt tu nie jest lekazem ale widzialem posty np ze w odbycie sa zwieracze a co za tym idzie sperma jako tako wyplynac nie moze wiec czy to prawda??
Mam takze pytanie czy to moze byc oznaka rowniez jakiejs "choroby" np torbiel czy cosik bo z tego co czytalem tez moze byc itak?

I przedewszystkim dziekuje za odpowiedzi.Zadaje sporo pytan bo sie niecierpliwie noi nie mam takiej wiedzy jak wy dziewczyny..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kiedys mialam cos podobnego.
zaraz po stosunku mialam male plamienie, bylam pewna ze to okres ale to bylo tylko jednodniowe.
za jakis tydzien po kolejnym stosunku-znowu plamienie, wystraszylam sie troche i poszlam do ginekologa.
okazalo sie ze mialam jakies zapalenie i nadzerke, dal mi tabletki wzielam je i do tej pory nic sie nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitek1171 napisał:
U mojej dziewczyny znow sie pojawila oznaka okresu tzn krew czy cosik takiego wczoraj i po tym ponownie nic okresu nadal nie ma co to moze znaczyc? I czym byc spowodowane?

Dodam ze jest on brązowawy inny niz kiedykolwiek i sa to takie plamienia.. oco kaman? Z dziewczyna kochalem sie 2 razy wtym miesiacu raz 7go a raz 14 obydwa stosunki byly stosunkami analnymi z wytryskiem wewnatrz.Ostatni okres miala 23go kwietnia dzis mamy 23 maja a ona tylko ma takie jakby plamienia wczoraj w poludnie sie troche pojawilo dzis rano rowniez i przedwczoraj tez co do tego 7go to nic sie niwydazylo takiego po czym moglbym sadzic ze to ciaza...


Przede wszystkim tak może rozpoczynać się okres . Właśnie od brązowawych plamień. Na pewno okres się rozkręci. Współżyjecie analnie więc nie ma możliwości zajścia w ciąże no chyba ,że wytrysk nastąpi na bliskie sfery narządów kobiety ( np. łechtaczka i okolice). Bez obaw . Sperma wypływa również z pochwy przecież nie może tam zostać prawda Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Dzięki bardzo za odp robiłam dzisiaj betę wynosi 0,100 nie wiem co to oznacza chociaż nadal bolą Mnie piersi nie do wytrzymania i mam jakąś dziwną ochotę na słodkie a dzisiaj zauważyłam u siebie jakies dziwne upławy przypominające serek jeśli tak można napisać Very Happy Okres w kwietniu był normalny a w maju 06 przypominalo to raczej plamienie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Proszę pomóżcie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Młoda18



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 7:31 pm    Temat postu: Czy mogę być w cdfiąży jeśli uprawiałam sek podcza miesiączk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[list=]Czy moge zajść w ciąże jeżeli podczas stosunki( tak zwanego przerywanego) dostałam okresu.Proszę pomużcie mi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Młoda 18 wydaję Mi się to nie możliwe byś mogła zajść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysza917



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie kolejny d\zien nie mam @ .
jutro zrobie test, ostatni robilam w piatek byl negatywny moze sie cos zmienilo.........mam nadzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosiłbym ejszcze na zrekniecie na moj post troszke wyzej;]

I pytanie bo dziewczyna teraz dostaje krwawych plamien ze tak powiem jest to krew wczesniej było brązowe...Ale nie jest to jeszcze normalny okres i tak intensywny. Czy ta krew bardziej wyklucza ciąze? Troche schizuje bo nie chce sie mi wierzyc zeby bylo cos z anala a ja jestem dość roztropny..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilona33312



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 9:45 pm    Temat postu: czy mogę być w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomocy . ok 2 miesięcy temu przestałam brać tabletki anty... i zaraz miałam okres , lecz teraz spóznia mi się już3 tygodnie. Czy mogę być w ciąży jeśli uprawiałam seks ggy brałam tabletki i byliśmy zabezpieczeni Question Question Question i co się dzieje ze mną ze nie mam okresu Question Sad

--- Nie powielaj postów i nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Czekaj cierpliwie na odpowiedz a nie ponaglaj . Przeczytaj REGULAMIN---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group