Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anufifi



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostałam wynik ... <2 mUl/ml

czy mozliwe jest to jest za wczesnie na pozytywny wynik ....????
z góry dziekuje za odpowiedź ...;( owulke miałam 9 dni temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milka82, gratuluję

anufifi, możliwe, że jest jeszcze za wcześnie. beta jest w 100% wiarygodna po 14stu dniach od owulacji, więc jeśli okres się nie pojawi, to powtórz badanie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anufifi



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj robiłam w innym labolatorium i wynik był <1,00 mIU/ml

czy to może cos znaczyć? czy sobie wkręcam???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sadze bys byla w ciazy... to normalny wynik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasias_84



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam ponownie HCG dalej rośnie ale chyba dalej za wolno, jeszcze raz powtórze wszystkie wyniki: 20.01 - 378, 26.01 - 908, 30.01 - 1396. Co o tym myślicie? W ciążu jestem albo od 03.01 albo od 11.01. Napiszcie co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolik



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasias ważne że HCG rośnie ,gorzej by było gyby spadało z tego co piszesz to jest wczesna ciąża więc moim zdaniem chyba wszystko OK. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniek



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo proszę o radę i ewentualne sugestie!
Ostatnią miesiączkę miałam 17 listopada, po spodziewanym terminie robiłam dwa testy ciażowe - oba negatywne. 12 stycznia zrobiłam test krwi total HCG - wynik był także negatywny... Lekarz ginekolog na wywołanie misiączki przepisał mi Duphaston, zaczełam go brać 16.01, a skończyłam 26.01. Niestety miesiączki brak... Wczoraj zrobiłam test ciążowy - kreska w polu C była intensywnie czerwona, druga natomiast była blada, słabo widoczna w porównaniu z tą pierwszą. Dzisiaj rano wykonałam kolejny test, innej firmy i test wyglądał tak samo jak wczorajszy. W okresie brania Duphastonu cały czas starliśmy się z mężem o bejbika:) Czy to możliwe że dzięki Duphastonowi mogłam w okresie 16.01-26.01 zajść w ciążę? Dopiero w czwartek idę do ginekologa, być może dowiem się czegoś więcej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasias_84



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki jolik za odpowiedź, ja też się tym pocieszam że przecież rośnie i staram się o tym nie myśleć że za wolno Confused Przecież jak betaHCG rośnie tzn że się rozwija a o to chodzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniek, dziwna sprawa.. czyli od 17 listopada nie masz miesiączki?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniek



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak 17 listopada miałam ostatnią miesiączkę, pierwsze testy ciażowe robiłam na początku stycznia - oba negatywne, 12 stycznia total HCG takze negatywny, a od 16 do 26 stycznia brałam Duphaston, który miał wywołać okres....niestety nie wywołał. Wiem ze Duphaston jest stosowany takze aby zwiekszyc płodność, ale czy w tej sytuacji mógł takze zadziałać w ten sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Następny
Strona 46 z 48

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group