Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sab simplex - kolki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka28-42



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czeskich nie polecam sa wodniste a niemieckie geste i skuteczne ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Andzia7912



Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie
Moja córeczka ma skończony tydzień, ma ogromny problem ze zrobieniem kupki, pręży się, napina, wrzeszczy z bólu, większość nocy to dla maleństwa i dla nas koszmar. Masaże nie przynoszą efektów.
Dostaliśmy od znajomych kropelki Sam Simplex, ale problem w tym czy możemy je podawać po pierwszym tygodniu życia dziecka i po ilu dawkach zaczynają działać.
BARDZO PROSZĘ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW O PILNĄ ODPOWIEDŹ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia69690



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 1:12 am    Temat postu: SAB SIMPLEX ORYGINALNY NIEMIECKI mam kilka sztuk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SAB SIMPLEX ORYGINALNY NIEMIECKI

Lek ten można zakupić także w Czechach producent Francuski typowy miszmasz (można rozpoznać po napisach) ale to juz nie ten sam, lek jest o wiele rzadszy i dużo mniej skuteczny, sama sprawdzałam. Niemiecka produkcja nie ma sobie równych jak w przypadku proszków do prania. ORYGINALNY zakupiony w aptece. Lek został sprawdzony na moim synku i działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czubalamadzia



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatm.Ja mam córeczkę czterotygodniowa i dziś kupiłam sab sipmplex.Jest dostępny na Piątkowie w Poznaniu na oś.J.Sobieskiego na przeciwko Lidla w takich blaszakach(RYNECZEK).Tam babeczka ma w sklepie z artykułami z Niemiec.Kosz 40 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kosorynka



Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tlumaczenie ulotki przez emilke jest poprawne ale niepelne poniewaz dla kazdego wieku jest inne dawkowanie tj. noworodki i dzieci DO 2lat - 4 razy dziennie po 7 kropel (0,3ml) dzieci od 2lat do wieku szkolnego - 15 kropel (0,6ml) do kazdego posilku mozna tez wziasc 15 kropel przed spaniem Szkolne dzieci -20 do 30 kropel (0,8-1,2ml) Dorosli - 30 do 45 kropel (1,2-1,8ml) Dawkowanie powinno byc co 4-6 godz i to jest poprawne dawkowanie jakies pytania ? chetnie odpowiem na gg 6827246
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia69690



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:20 am    Temat postu: Sab Simplex Oryginalny niemiecki, najtaniej !!!!!!!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twój Niemiecki jest trochę inny jak widać bo na ulotce jest napisane
0,6 ml to 15 kropelek do każdego karmienia (mleka lub innego posiłku) - Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia.

część postu usunęłam. reklama a w tym także oferta sprzedaży jest zabroniona. do takich celów służą inne strony.
Gosia85[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fiolek



Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:23 pm    Temat postu: Sab Simplex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Każdy zachwala cudowne kropelki Sab Simplex a jestem ciekaw co sądzicie o składnikach takich jak aspartam czy benzoesan sodu które są w nich zawarte??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biki1



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
Słyszeliśmy wiele dobrego na temat preparatu na kolki Sab Simplex, wiele znajomych matek je stosowała i są bardzo zadowolone, więc postanowiłam też spróbować.
Problem pojawił się w momencie kiedy zamierzaliśmy go kupić, produkt ten nie jest dostępny w polskich aptekach a kupowanie na aukcjach internetowych wydawało mi się ryzykowne. Z tego co wiem jest taki sam produkt produkcji Francuskiej dostępny w Czechach lecz nie ma podobno tego samego efektu (opinia znajomych i informacje z różnych forów), więc pozostało sprowadzenie z Niemiec.
część postu usnęłam. wiem że post jest dość stary ale wcześniej nie zauważyłam reklamy.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatatata



Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 12:54 pm    Temat postu: troche zenada Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche smutne że nawet na cierpieniu niemowlaka ktos chce zarobić pieniążki. Rodzice nie dajcie się zwieść połowa wypowiedzi w temacie do oferty sprzedaży i reklama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacekb



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 1:58 am    Temat postu: sab simplex = 2 * bobotik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się,
w internecie pełno ofert sprzedarzy sab simplex a przecież to jest to samo co bobotik występujący na naszym rynku i który kosztuje niewiele ponad 10zł.
Jedyna róznica jest taka , że na ulotce od bobotika podane jest dawkowanie 2 razy mniejsze niż na ulotce od sab simplex. (dawkowanie jest więc pewnie powodem, że sab simplex nie jest u nas zarejestrowany)

Aby mieć efekt taki jak w sab simplex wystarczy więc podawać 2 razy większą dawkę bobotiku niż przewiduje ulotka (czyli 4 razy na dobę po 15 kropelek - po 3 posiłkach i przed spaniem).

pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group