Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białe krostki na penisie/mosznie (prawdopodobnie prosaki)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orzel



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 1:08 pm    Temat postu: Chrostki / Krostki czy to jest powazne ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 16 lat, od dłuższego czasu na penisie mam ( chrostki albo krostki ) nie jestem pewien dokładnie ( wstydze się isc do lekarze / ginekologa ) zmartwiło mnie to dopiero teraz i chciałbym sie dowiedziec coto moze być.Widziałem juz jeden temat tutaj ale nie jestem pewnien czy mam to samo.Chrostki to raczej nie sa ale male krostki nie da sie ich zdrapac ,sa male i praktycznie nie widoczne.Rosna na nich włoski. Prosze o pomoc Sad

I chcialbym sie dowiedziec czy bez koniecznosci pojscia do lekarza mozna to jakos wyleczyc ?

---edit by emilka---
temat przeniosłam do podobnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na poczatku tego tematu podany byl link do strony, gdzie możesz się wiele dowiedzieć na temat krostek na penisie. to jest tak, że niektóre są zupełnie niegroźne, niektóre świadczą o jakiejś infekcji, niektóre pojawiają się w okresie dojrzewania. najlepiej pójść do lekarza, bo strasznie ciężko jest tak określić, co to może być. idź do dermatologa lub urologa.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 10:15 am    Temat postu: problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na penisie od dłuszego czasu pojawiły sie białe plamki nierównosci w krórych znajduje sie łuj sa prawie niewidonczne stają sie widoczne po naciśgnienciu skóry nieswendza aani nic tylko szpecą pzrewaznie znajdują sie tam gdzie ze skóry wyrastają włosy co to moze byc ???prosze o pomoc chciałbym wiedziec na czym stoje bo zabardzo niemam kiedy sie wybrac dolekarz bo całyczas pracuje co wazne miałem ten problem juz przd pierwszym współzyciem te objawyzaczeły występowac umie w wiedu 14 lat
POMOCY Embarassed

---edit by emilka---
używaj max 3 znaków przestankowych obok siebie
temat przeniosłam do podobnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:29 am    Temat postu: problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem z penisem a mianowicie po naciągniencu skurysa na nim widocze białe kropki nieswendza niebola sa przewaznie tam gzdzie cebulki włosów miałem te objawy przed rozpoczeciem wspórzycia coraz bardziej sie obawianm icoraz bardziej mnie to krempue porsze o pomoc w zdjagnozowaniu tego bo niemamjak na razie isc do lekarza poniweaz jestem zapracowany a chciałbym wiedziec na czym stoje ????!!!!


----edit by emilka----
nie zakładaj takich samych tematów na forum. ten post tutaj równiez przenoszę, ale już kolejny identyczny temat skasuje, jesli go założysz. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorrki za napisanie drugiego postana ten temat i zarazemdzienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki luz. proponuje przeczytać ten temat. może coś się wyjaśni Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzienki w jednej chwili rozwiałaś moje kompleksy Smile odzyskałem swuj sens zycia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Qwertyman.



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...

Nie wiedzialem czy mam zakladac nowy temat, ale to chyba pokrewna doległośc... mam nadzieje Sad

Mam 16 lat. Od kilku lat(2-3) pod napletkiem mam bialy pęcherzyk wypelniony biala substancja. Raz go przebilem (nie bylo to latwe i juz wtedy wiedzialem ze to nie krosta) myslac ze to poprostu krosta... Jednak teraz stalo sie to troche bardziej podobne do znamienia i nie zniklo. Biala substancja dalej sie tam znajduje jednak w mniejszej ilosci. Zmiana na napletku jest pod nim, co zwieksza mi zakres mozliwosci... :/ Nie widzial tego zaden lekarz. Nie boli i nie swedzi, moze to juz moja histeria, ale wydaje mi sie ze obok pojawia sie drugie. Co to moze byc? To mozliwe ze to nowotwor? Przeczytalem dzis, ze nowotwory moga sie rozwijac 20-30 lat i sie przestraszylem...

prosze o szybka odpowiedz i dziekuje Confused

pozdrawiam

a i chcialem dodac ze pecherzyk ma nieregularny ksztalt... bardzo... nie wiekszy niz 2.5 mm.


---edit by Wind_of_hope---
Jesli chcesz cos dodac uzyj opcji "zmien"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej zrobisz, jak pójdziesz do lekarza. a może to mastka?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Qwertyman.



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mastka to raczej nie to... :/ ta mastka jest pod bardzo cienkim pecherzykiem. No coz, mam nadzieje ze to poprostu takie o... ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group