Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białe krostki na penisie/mosznie (prawdopodobnie prosaki)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk16



Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po lewo duzo tego jest..Mam sie czym martwic czy to cos normalego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie zejdzie po paru dniach to wtedy zacznij sie martwic.
moze to zwykłe uczulenie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mychu



Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 11:00 pm    Temat postu: Biale chrostki na żołedziu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat mam białe chrostki na żołędziu z kolei na dolnej części penisa mam chrostki lecz już nie białe.
Mam 14 lat niewiem co z tym robic
Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamyk



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, od okolo dwóch tygodni mam jak na zdjeciu, biale krostki na napletku, czym moga byc spowodowane? czy możliwe są zmianą żelu intymnego? czy jakas bakteria. martwie się, nie chce zarazić mojej kobiety. płynem do higieny intymnej myję, i znika, ale po jakims czasie znów się pojawia.


http://imageshack.us/photo/my-images/263/img2637ez.jpg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thefadingoflove



Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co wy ludzie wygadujecie.Białe krosty są od stosunku z kobietą ,ponieważ mój facet był u urologa i przepisał mu na to specjalny preparat i powiedział ,że kobieta musi mieć wirus i został tym zarażony . U niego to widać ,ponieważ ma to wszystko na wierzchu a my kobiety mamy wszystko w środku i u nas tego nie widać a tak naprawdę mamy to samo jeśli posiadamy ten wirus..stąd to się bierze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group