Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

21 tabletek w 20 dni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EnnDee



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 8:30 pm    Temat postu: 21 tabletek w 20 dni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe, po zażyciu drugiej tabletki z blistra, wystąpiły u mnie wymioty, jako, że minęło tylko 1,5 godziny od zażycia, przyjęłam drugą z tego samego blistra, ponieważ nie posiadałam dodatkowego. Zawsze przyjmowałam pierwszą tabletkę w sobotę, a ostatnią w piątek. Nie do końca wiem co teraz, ponieważ w ulotce nie jest to sprecyzowane dokładnie. Czy teraz powinnam przyjąć 21 tabl. w 20 dni i stale ostatnią zażywać w czwartek a pierwszą w piątek i przerwa będzie trwała tyle co zawsze czyli 7 dni a 8 przyjmę tabletkę z kolejnego opakowania? Nie zaburzy to skuteczności? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a lekarz nic w tym temacie nie powiedział?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group