Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocieranie a ciąża... PILNE :(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope dziękuje Ci bardzo za odpowiedz, szczerze strasznie mnie uspokoiłaś SmileSmile Tak to jest jak człowiek za duzo czyta a potem tylko nerwy i strach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

feelme ja tu widzę zero szans na ciążę. I objawów ciąży nie ma tak szybko Wink Już ktoś chyba to wcześniej napisał Wink
Ty ją tylko dotknąłeś i to na dodatek czystym penisem. Więc nie wiem skąd Twoje obawy Wink
Nie denerwuj się tak poczekajcie na miesiączkę, na pewno przyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz Wink skad? hm... Naczytalem sie roznych glupot, jak wiekszosc zadajacych tutaj pytanie. Mam nadzieje ze bd ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

feelme no jasne, że będzie wszystko ok, ja tu nie widzę innej opcji Smile
Mam nadzieję, że nie dajesz partnerce znać po sobie, że się aż tak stresujesz tą sytuacją. Musi wiedzieć, że ma opanowanego chłopaka w każdej sytuacji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No gdy ona mowi ze jest brzuch wiekszy... to ja przytulam i mowie... Byly same normelne miesiaczki i regularne?byly. byl kiedykolwiek stosunek? nie bylo. itd itd. Wink Caly czas spokoj przy niej. Ale gdy sam i w glowie metlik... zaczynam myslec i rozwazac. ehm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś się stara by być w ciąży to czasem musi długo próbować. To nie jest tak hop siup Wink
Ja jestem wdzięczna za to, że mój chłopak potrafi mi dodać otuchy. Nic nie poprawia mi nastroju jak jego pozytywne nastawienie Wink Śmieje się ze mnie, że ja co 3 miesiące jestem w ciąży ;D Tylko żeby się tak kiedyś na tym nie przejechać...
Więc teraz spójrz jeszcze raz na swoją sytuacje, przecież nie było wytrysku, penetracji, będziecie się oboje jeszcze z tego śmiać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak. Ale po przeczytaniu na angielkich forach ze kazdy kontakt "skin-to-skin" jest obarczony sporym prawdopodobienstwem to mnie przerazilo. Inni zas pisali o tym ze preejakulat moze zebrac sperme z poorzedniego wytrysku. Byl nawet pewien bardzo dlugi artykul na ten temat. dodalbym ale zakaz umieszczania zew. linkow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale do zapłodnienia potrzebne są m.in. plemniki, a Ty przecież byłeś suchy i wytrysku nie było.
Preejakulat może zawierać spermę z poprzedniego wytrysku, jeśli się nie wysikałeś. Dlatego tak ważne jest wysikanie się, jeśli myśli się o kolejnym stosunku w krótkim czasie.
Nie myśl już o tym, wyśpij się, wstań rano i carpe diem Wink Nakręcasz się niepotrzebnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawde sadzisz ze nie ma szans?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, tak sądzę Smile
Ja miałam gorsze sytuacje i zawsze chodziłam po rozum po fakcie dokonanym.. I na szczęście kończyło się happy endem ; )
Szczerze, to ja bym wolała być w takiej sytuacji jak Twoja ;D
Jeszcze raz Ci powtarzam, nie będzie z tego dzieci ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group