Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocieranie a ciąża... PILNE :(

Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 3:37 am    Temat postu: Pocieranie a ciąża... PILNE :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was.

Na początku chciałem powiedzieć, że jestem 19letnim zdrowym mężczyzną i od roku czasu mam dziewczynę w swoim wieku. Ponieważ oboje chcemy zaczekać z seksem do ślubu czasem uciekamy się do innych form zadawalania takich jak petting. Mam do Was pytanie w związku z sytuacją jaka miała u Nas dzisiaj miejsce.

Coś nas dziś pokusiło i ni z tego ni z owego zaczelismy sie piescic. Ja ją ręką i ona mnie tak samo. Ona dostala pierwszego orgazmu i piescilismy sie dalej. W pewnym momencie w chwili zapomnienia zblizylem swego czlonka do jej pochwy i wykonalem tam pare ruchow (takich wzdluz warg sromowych). Jak pozniej mi powiedziala swoim czlonkiem dotknalem wejscia do jej pochwy. Czlonek moj byl juz z podniecenia dosc wilgotny zreszta tak jak jej pochwa ale nie bylem blisko szczytowania. Po wykonaniu tych kilku ruchow powrocilismy do pieszczot rekoma. Po okolo 4 minutach mialem wytrysk. Wytrysk mialem daleko od jej pochwy i napewno moje nasienie tam sie przy wytrysku nie dostalo. Ona jak mi powiedziala ma dni plodne. Zdaje sobie sprawe z tego ze pod wplywem chwili nie pomyslelismy o konsekwencjach ale tego sie juz nie cofnie. Chcialem Was spytac czy mozliwe jest zeby podczas tego zblizenia i dotkniecia jej pochwy moim czlonkiem doszlo do zaplodniania ? Czy jest mozliwe zeby w tym moim plynie znajdujacym sie na czlonku byly plemniki ? Dodam jeszcze ze dbam o higiene i codziennie przy kapieli dbam o to by moj "sprzet" byl czysty. Prosze Was nie odsylajcie mnie do innych wątków poniewaz skrupulatnie przejrzalem conajmniej 20 stron roznych postow i nie moglem tam znalezc jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. Blagam jeszcze raz o szybka odpowiedz bo niestety czas leci i coraz blizej do miniecia 72 godzin.

Z wyrazami szacunku i podziekowaniami
Marek.


Ostatnio zmieniony przez Marek dnia Nie Lut 25, 2007 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma obawy,moim zdaniem nie ma mozliwosci zajscia w ciaze.
Plemniki musialyby naprawde byc bardzo ruchliwe a Ty tylko dotknałes swoja dziewczyne Wink A ten płyn to wg mnie nie zawiera plemnikow bo jest płynem z prostaty..to zwykly plyn powstajacy na skutek podniecenia . Tak wiec głowa do gory Laughing
pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokaldnie tak jak mowi Wind Very Happy rowniez uwazam ze nie ma co sie martwic.... nie stresujecie sie , jest wszystko ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka czegos sie nauczylam czytajac Twoje odpowiedzi Cool Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehhe Very Happy i wlasnie po to tu jestem ... ciesze sie ze do czegos sie przydam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:08 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli mozemy byc spokojni bo w tym plynie nie wystepuja plemniki ? nie musimy sie obawiac ciazy ? No jednoczesnie zapewniam ze nastepnym razem to najpierw pomyslimy... bo nerwow to to troszke kosztowalo... Ja tylko chce sie upewnic i nie denerwujcie sie ze pytam o to ale sami wiecie czasem nerwy i niepokoj potrafia namieszac w glowie... moze ktos mial juz takie sytuacje lub posiada wiedze na ten temat bo nie ukrywam ze wczoraj sie przekonalem o wlasnej niewiedzy... jesli nie stworzy to problemu prosze jeszcze o jakies opinie na ten temat...

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Marek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem ci tak:) ten plyn co pojawia sie podczas podniecienia to tak jak mowila Wind to nie ma tam teoretycznie plenikow ale kilka chwil przed wytryskiem doslownie pare sekund moze wystapic tzw. kropelkowanie a tam jest jakis % plenikow:) ale w twoim wypadku nie am sei co martwic Smile ja z moim partnerem czesto kochamy sie bez prezerwatywy nawet podczas plodnych dni ale nie dochodzi do wytrysku we mnie .... jezeli juz robi sie blisko zakladamy prezerwatywe i .... Wink juz tak robie jakies 3 lata... ale nie polecam tego bo to trzeba znac dobrze swoj cykl i musi byc regularny Smile ja mam co do dnia a nawet godziny wiec moge spokojnie wyliczyc swoje plodne i nieplodne dni Smile a na przyszlosc uzywajcie prezerwatywy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie teraz ja popieram poprzedniczke.
Nie macie sie co martwic, dobrze czasem zapytac niz samemu przezywac i tworzyc historie...Everything is All right Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:19 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi... teraz bede juz spal spokojnie Smile

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind nie am to jak zgrany zespol Wink hehe....
Marek nie ma sparwy po to tu jestesmy jakbys mial jakies pytania to smialo pytaj, jak bedziemy wiedziec na pewno odpowiemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group