Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

15 godzin wymiotów po nieprzespanej nocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skszat1989



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:13 pm    Temat postu: 15 godzin wymiotów po nieprzespanej nocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Piszę gdyż chciałbym podzielić się swym problemem i byćmoże poszukać osób które podobny problem posiadają lub z takowym się spotkały.
Mam 19 lat i od około 5 lat borykam się z "chorobą" której nikt nie potrafi zdjagnozować, wskazać co ją spowodaowało (a raczej powoduje) i chyba co najgorsze
nikt nie potrafi jej leczyć. Sytuacja wygląda następująco:
Po nieprzespanej nocy (np. na wycieczce, weselu, innych imprezach, bądź poprostu zwykłej nocy spędzonej w inny sposób podczas ktoej nie spałem) dochodzi u mnie do
"ataku". Najkrócej można opisać go w taki sposób że przez 10 do 15nastu godzin wymiotuje co ok 15-30 min. Gdy nie mam czym męczy mnie odruch wymiotny.
Nie działają na to leki przeciwymiotne ani uspokajające. Jedyne rozwiązanie to nawadnianie organizmu i czekanie aż taki "atak" przejdzie. Nie zmienia to faktu, że
przypadłość jest bardzo wyczerpująca i nikt nie jest w stanie jej zaradzić. Przez te 5 lat jeździłem od lekarza do lekarza. Zostałem przebadany przez gastrologów (badania wszystkich narządów wewnętrznych, od USG przez próby wątrobowe po CT jamy brzusznej) neuologów, kardiologów, onkologów, psychologów, psychiatrów i mógłbym tak wymieniać długo. Nikt nie stwierdził niczego konkretnego, poza tym że mój poziom bilirubiny jest 4x większy niż u przeciętnego człowieka. Reszta badań wykazuje że jestem zdrowy. Poprostu odsyłano mnie dalej... Dodam jeszcze że nie pale, alkohol spożywam w ilościach minimalnych, poprostu nie mam problemów z używakami. Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem badź jest w stanie coś doradzić proszę o pomoc gdyż ja już nawet nie mam pomysłu co dalej robić a za miesiąc zaczynam studia. Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się z takowym przypadkiem... szczerze Ci współczuje ale na moje oko to jest odruch obronny Twojego organizmu który widocznie potrzebuje odpoczynku. Jedni po nieprzespanej nocy są słabi drudzy chodzą praktycznie nieprzytomni a Ty wymiotujesz skoro badania masz ok to niestety trzeba bedzie sie z takich imprez urywać wcześniej żeby wypocząć. Anie jest to przypadkiem spowodowane za dużymi wstrząsami przy tańcu??? cos porównane do choroby lokomocyjnej???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group