Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ada ile razy o to bedziesz pytała?
masz na forum mnostwo postow odnosnie wyliczania dni płodnych.
jesli tego nie rozumiesz to nie zabieraj sie za sex bo szybko zostaniesz mama.
idz do lekarza, niech Ci wytlumaczy albo zacznij brac tabletki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomm-koll



Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tak zapytam o prezerwatywy z środek plemnikobójczym, co ten środek daje? Zabija plemniki które są w prezerwatywie w razie jej pęknięcia, czy co? Czytałem troche o nich w internecie i dużo osób pisze że one często pękają, dużo częściej niż inne, czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pekaja kazde..nie wazne czy zwykłe czy ze srodkiem.
musisz uwazac i tyle.a plemnikobojcze tzn ze nie pozwalaja plemnikom dotrzec do komorki jajowej, osłabiaja je w jakis sposob ale nie wiem ile w tym prawdy. jesli masz silne " rambo" to byc moze na nie nie zadziała.
dobrze by bylo gdybyscie zabezp sie dodatkowo globulkami Smile
jak gumka peknie to globulka zostanie w srodku i spełni swoje zadanie. ale wybor nalezy do Was Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomm-koll



Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 1:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jeśli w gumce nie ma spermy i pęka to chyba nic sie nie stanie?
Czytałem trochę o globulkach i wiele osób piszę, że jest to strasznie denerwujące, ile jest w tym prawdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomm-koll



Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odpowie ktos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka w sumie, bo to informacje które nabywa się wraz z doświadczeniem (raczej). Nt globulek się nie wypowiem. Ale co do pęknięcia - bez wtrysku nie będzie ciąży, aczkolwiek z informacji które przeczytałam tuż przed samym wytryskiem pojawiają się plemniki, więc teoretycznie wychodzenie "na styk" może być niebezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczynaaa123



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Mam 18 lat, ostatnio z moim chłopaiem zaczeliśmy sie do siebie zblizać tzn najpierw zwykłe pieszczoty, potem delikatne wprowadzenia penisa (jestem dziewica a on prawiczkiem) no i dosc szybko skonczyl po pieszczotach ale na zewnatrz. wczoraj uprawialiśmy "seks" bo nie wiem czy to tak mozna nazwac, jestem dziewicą i chyba nadal nie przebił mi błony bo gdy pchał do konca to bardzo bolało wiec mowilam zeby tego nie robił i po jakims czasie poczul ze juz konczy i wyjal i skonczyl w gumie, na poczatku przy zakladaniu dmuchał w nią i była cała. czy jest ryzyko ciązy ? jestem panikarą i strasznie sie boje. w skrocie - nie przebił mi błony, wytrysk w gumie na zewnatrz, okres mialam 24 do 27 marca, ale mam nieregularny cykl ( nie wiem czemu, ak okres mam juz jakies 2-3 lata) ;/;/ chyba mialam wtedy dni nieplodne po obserwowaniu sluzu (brak) a dzis pojawil sie taki sluz troszke wodnisty..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczynaaa123 wg mnie nie ma mowy o ciazy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczynaaa123



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ? to dziękuje za odpowiedź, strasznie sie stresuje a mysle ze ta wiadomosc mnie uspokoila. zamierzam kupic sobie niebawem globułki i stosowac razem z prezerwatywa. dziekuje za odp Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczynaaa123 napisał:
tak ?

no tak, bo skad ma byc ciaza skoro wytrysku w srodku nie było?? od samego dotykania mamą nie zostaniesz Smile

dziewczynaaa123 napisał:
zamierzam kupic sobie niebawem globułki i stosowac razem z prezerwatywa.

no i bardzo dobry pomysł. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group