Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strzalka



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łomża
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 1:18 pm    Temat postu: Pierwszy raz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz z chłopakiem odbylismy 3 tygodnie temu. Bez zabezpieczenia, aczkolwiek pierwszy dzień po miesiączce. Nie doszło jednakże do szczytowania, czyli stosunek przerywany. Czy jest możliwość zajścia w ciazę? Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli to były u Ciebie dni płodne a Twój partner nie zdążył wyjąć na czas penisa to szanse są...

Jak wyliczyć dni płodne napisałam tu:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nuska



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam podobne pytanie lecz troszkę bardziej poważniejsze:(
Ostatnio uprawiałam swój pierwszy raz z chłopakiem byłam wtedy dziewicą lecz juz nie jestem martwi mnie jedna rzecz,ponieważ robiliśmy to bez zabezpieczenia ja nie pomyślałam o tym,ponieważ to był taki impuls szybko się stało,a że nie jestem doświadczona to za bardzo nie myślałam o tym i to był mój błąd,bo chłopak też nie pomyślał. Więe mój pierwszy raz rodziewiczenie było bez prezerwatywy i teraz się martwie,bo okres mam nieregularny czasem nawet nie mam go przez dwa miesiące,a boje się,że mogę być w ciąży,co mam zrobić? Oczywiście myśle nad testem ciążowym,ale słyszałam,że po stosunku robi się go tydzień więc muszę poczekać,ponieważ ten tydzień jeszcze nie minął.Bardzo się boję jestem cała w nerwach słyszałam od wielu osób,które mi powiedziały,że raczej nie będę w ciąży,ale też słyszałam,że prawdopodobieństwo jest 3,4 na 100 osób:(Co do stopsunku czy był przerywany czy nie w sumie to przerywany to chodzi jak dobrze kojarze o to czy penis był przy stosunku wyciągany więc otóż to był nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,proszę o pomoc bo nieorięntuje sie zbytnio:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test robi się minimum 14-16 dni po stosunku.

Twoja wypowiedź jest chaotyczna strasznie...

Powiem tak: najpierw się myśli potem zabiera za seks. A jak się nie myśli to znaczy ze jest się na tyle niedojrzałym ze lepiej sobie seks odpuścić.

Koniec kazania. Przechodzę do konkretów:

Jeśli nie minęło 72h od stosunku możesz iść po tabletkę po stosunku.

Zrób sobie test za 14-16 dni, najlepiej z krwi a nie apteczny...

Jeśli wyjdzie negatywny to idź do ginekologa po tabletki. Jeśli pozytywny, to tym bardziej idź do ginekologa...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nuska napisał:
słyszałam od wielu osób,które mi powiedziały,że raczej nie będę w ciąży

a na jakiej podstawie to stwierdziły?

Nuska napisał:
jak dobrze kojarze

z tego złego kojarzenia może być dziecko Confused Confused

Nuska napisał:
o to czy penis był przy stosunku wyciągany więc otóż to był nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,proszę o pomoc bo nieorięntuje sie zbytnio:(

to jeszcze zależy w którym momencie był wyciągany Confused
tak w ogóle- ile masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bialymag



Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 6:24 pm    Temat postu: pierwszy raz, koniec okresu i prezerwatywa.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja sprawa wyglada nastepujaco....
Kochalem sie ze swoja dziewczyna w ostatni dzien jej okresu(normalnie trwa 4 dni),byla dziewica.
Ja zabezpieczylem sie prezerwatywa. Niestety przez moja "nieuwage" duza czesc wytrysku nastapila wewnatrz i teraz oboje mamy stracha, czy istnieje duze prawdopodobienstwo, ze zostaniemy rodzicami...
Dodam, ze prezerwatywa byla ok, gdyz ja pozniej wnikliwie sprawdzilem, nie zsunela sie, ani nie bylo zadnego wycieku spermy do pochwy.
Poki co jedyne, z czym sie zmaga moja luba, to bole i zawroty glowy, ale podobno to normalne przy utracie dziewictwa..poradzcie i podpowiedzcie, bo spac nie mozemy po nocach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro byliście zabezpieczeni to nie ma mowy o ciąży.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małalala



Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 8:27 pm    Temat postu: czy dziewica może zajść w ciąże. ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z moim chłopakiem byliśmy blisko zajścia stosunku seksualnego, ale do niego nie doszło.
Jego członek dotykał mojej pochwy, jestem dziewicą, do wytrysku nie doszło, najprawdopodobniej mam ostatnie dni płodne, do orgazmu doszło kilka minut później gdy jego palec znalazł się w mojej pochwie, była możliwość że na jego palcu znajdowały się tzw preejakulat.
Czy była możliwość zajścia w ciąże. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli na palcu nie bylo spermy to ciaza niemozliwa.

Jednak dziewictwo samo w sobie nie wyklucza ciazy. Bo gdyby na palcu byla sperma to zaplodnienie jest mozliwe... pomimo tego ze jestes dziewica.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

małalala napisał:
jestem dziewicą,

bycie dziewicą to nie środek antykoncepcyjny. nie chroni Cię przed ciążą.
bo skoro palec się zmieścił to tym bardziej plemnik którego nie widać gołym okiem Neutral Neutral
ale to tak na przyszłość.
jeśli chodzi o "teraz" to szans na ciążę nie ma.
choć bez zabezpieczenia wszystko jest możliwe.. . Razz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group