Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Częstość sikania w czasie ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakłopotanaa



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 3:41 pm    Temat postu: Częstość sikania w czasie ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do kobiet w ciąży,bądź też do tych który w niej były.Czy któraś z Was często sikała podczas ciąży?A jeśli tak to w jakich odstępach czasowych ?Proszę o odpowiedź.



----edited by emilka-----
wydzieliłam temat, nadałam mu tytuł i przeniosłam do działu, gdzie myślę, że łatwiej uzyskasz odpowiedź, bo częsciej tutaj zaglądają matki lub przyszłe matki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zawsze oddawanie moczu oznacza ciaże. w Twoim przypadku jest to niemozliwe Smile wiec spokojnie.
czasem mozna miec chory pecherz i tez czesto latac do WC i co wtedy? od razu ciaza? po co sobie tak zaprzatac glowe Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peiklo.83



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z sikaniem jest tak: sika się często, Co 25 min i 46 sekund;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

peiklo.83 napisał:
Z sikaniem jest tak: sika się często, Co 25 min i 46 sekund;)
Very Happy Very Happy Very Happy hmmmmmmmmmmmm a nawet co 25 min i 48 sec. Very Happy
a tak na serio, pewnie ze w ciazy sie siusia czesciej, ale to siusianie to niekoniecznie musi byc ciaza!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nopewnie ze nie musi.. jest tyle innych przyczyn czestego oddawania moczu Smile ja gdybym tak myslała to juz przedszkole w domu miala .. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co sie orientuję, a w ciązy nie byłam to jest większa częstotliwość oddawania moczu, bo dzidzia naciska na pęcherz Wink
Stąd ciągłe bieganie do WC, mimo iż leci tylko kropelka Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group