Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja intymna u faceta - PROBLEM

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plepon



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 10:45 am    Temat postu: Depilacja intymna u faceta - PROBLEM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Parę lat temu postanowiłem ogolić się w wiadomym miejscu, zrobiłem to zwykłymi nożyczkami do paznokci. Od razu po obcięciu włosów drapanie (szczypanie) był tak silny że prawie nie mogłem chodzić, potem ból (szczypanie) przez parę miesięcy był naprawdę ogromny, już sam nie wiedziałem co robić. Teraz po ok. 3 latach nadal odczuwam skutki tamtego dnia, niekiedy czuję tam nadal szczypanie, oczywiście już nie tak wielkie jak wtedy ale nadal mocno odczuwalne.
Moje pytanie - co zrobiłem nie tak, dlaczego szczypało mnie to tak BARDZO?
Czy zrobiłem coś źle czy może to wynikać np. z jakiejś wrażliwej skóry?
Proszę o pomoc,
pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 2:25 pm    Temat postu: golenie - strzyżenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Golenie, strzyżenie.
Pomyliłeś pojęcia. Nożyczkami można się tylko ostrzyc.
Podrażnienie o którym piszesz wynikało z tego że włos był zbyt krótko obcięty, a tym samym zbyt twardy.
Do tego celu bardziej przydatna jest maszynka fryzjerska z nasadkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pokar



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 2:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może nożyczki nie były pierwszej czystości i załapałeś jakiegoś grzybka, a?
Włosy odrastają bardzo szybko i tak naprawdę dokuczliwe jest pierwsze kilka dni (do tygodnia - dwóch). A tu kolega powiada, że kilka lat się mu to odzywa... Polecałbym wizytę u wenerologa, urologa albo przynajmniej dermatologa.
p.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group