Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolący sutek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emily112



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 4:11 pm    Temat postu: bolący sutek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam 17 lat i dziwny problem=/ od kilku dni boli mnie sutek(prawy). jestem swiezo po okresie. czasem przed okresem bolaly mnie piersi (obie), nigdy nie sutki. poza tym byly to bole delikatne i krotkotrwale. teraz sutek boli prawie caly czas, bol znacznie nasila sie przy dotyku. denerwuje sie, gdyz moge byc nowotworowo odciazona genetycznie. nie mam jednak zadnych wyciekow z sutka. nie za bardzo wiem co zrobic Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emily jak to co? isc do ginekologa. forum to tylko forum, ktos moze Ci cos zasugerowac ale napewno Cie nie zbada bo niby jak? musisz isc do specjalisty, zrob usg piersi i zobaczysz czy jest powod do paniki. tym bardziej jesli w rodzinie zdarzały sie zachorowania.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emily112



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem. chcialabym wiedziec czy moze ktoras z was miala podobny problem. poza tym w najblizszym czasie nie mam mozliwosci wybrac sie do ginekologa i zalezy mi na uspokajajacej opinii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edat



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 5:45 pm    Temat postu: seksuologia lekarska Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sutki też trzeba obserwować u chłopców i męzczyzn, zajmuje sie tym medycyna seksualna oraz endokrynologia męska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elwirka



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przed ciążą też miałam taki problem. Poszłam do ginekologa, zrobiłam badania czy nie mam jakiegoś guzka. Ale na szczęście nic się nie działo - to była podobno normalna reakcja na jakieś zmiany hormonalne w moim organizmie (zaczęłam brać tabletki anty). Jednak to było kilka lat temu i nie mam problemów po ciążach. Ale wiadomo - każdy przypadek jest indywidualny i TRZEBA iść do lekarza - w końcu po to jest. A moją historię piszę ci w ramach pocieszenia - być może to, że cię on boli, nic nie znaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group