Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złe samopoczucie, co może być przyczyną?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NatureCalls



Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 3:30 pm    Temat postu: Złe samopoczucie, co może być przyczyną? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od prawie 2 tygodni mam problem z samopoczuciem. Zaczęło się od braku apetytu, mdłości, strasznego zmęczenia i dużej ilości snu. Problemy z sennością zmniejszyły się jednak nasiliły się problemy z jedzeniem. Nie mogę zjeść dosłownie nic co było to tej pory dla mnie normą w posiłkach. Czegokolwiek bym nie wzięła do ust od razu lecę do toalety, tak jakby przeleciało to przeze mnie dosłownie w minute. Poza tym cały czas jest mi niedobrze. Przez ostatni tydzień dziennie jem jeden góra dwa posiłki i to takie na prawdę ubogie, tylko po to żeby cokolwiek zjeść. Miałam parę takich dni że praktycznie nic nie pijąc i nie jedząc w ciągu dnia miałam strasznie wzmożone oddawanie moczu. z początku myślałam, że mogę być w ciąży jednak teraz sama nie wiem. To wszystko zaczyna być dziwne. Co może być u mnie przyczyną takiego samopoczucia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, muszę przyznać, że bardzo nieciekawie to brzmi, może być to spowodowane wirusem może uszkadzającym układ pokarmowy? Trudno to zidentyfikować przez internet, moim zdaniem musisz iść do specjalisty. Być może to również właśnie jakieś zatrucie pokarmowe, a być może całkowicie inny przypadek, którego objawem jest brak łaknienia, wymioty - jak w Twoim przypadku. Spróbuj pić zieloną herbatę z rana to być może Ci pomoże. Ewentualnie inna herbatkę ziołową bo zioła są wskazane. Jak próbujesz zjadać małe posiłki to postaraj się, żeby były bogate w witaminy i sładniki odżywcze, których Twój organizm bardzo potrzebuje. Musisz wykonać jednak badania, między innymi polecam oczywiście morfologię krwi, która jest podstawowym badaniem. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie lekarz rodzinny akurat to badanie przeprowadza bezpładnie, zawsze też możesz udać się do ośrodka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group