Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z żołądkiem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sa nie wiem



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 7:11 pm    Temat postu: problem z żołądkiem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam problem (chlopak, lat 23). Mianowicie, od jakiegos czasu (2 - 2,5 tygodnia) zauwazylem u siebie, ze po zjedzeniu posiłku, czy to sniadania (zadziej), czy to obiady, czy kolacji - mam taka swoista pustosc w zoladku, tak jakbym sie nie najadl. Zaraz chcialem zaznaczyc, ze to nie powinno wynikac z powodu malej ilosci zjedzonego pokarmu (jem w normalnych ilosciach 3 - 4 razy dziennie). Zanim pokarm "dotrze na swoje miejsce" to chwila mija, ale nawet po dluzszej chwili ta "pustosc" jest odczuwalna. Do tego jeszcze ponizej mostka (jak sie orientuje, mniej wiecej w tym miejscu jest "splot sloneczny") odczuwam takie dziwne "migotanie" czy cos. Do tego jeszcze kurde czuje sie taki "zapowietrzony, naduty", brzuch jakby sie "naduł". Nie wiem czy przypadkiem kilka razy nie dala o sobie znac "zgaga".

Jezeli ktos cos wiedzial by na taki temat, co to moze byc, prosze o jakies porady, rady. Czy moze pokarmem podraznilem zoladek? W pozycji lezacej jest to nieodczuwalne, bardziej jak sie chodzi.

ps. Czy to moze byc powiazane z nerwami? Mama cos wspominala o "nerwicy zoladka"... ale nie wiem czy cos takiego istnieje.

Pozdrawiam


---edit by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem.
prosze nie pisac postu pogrubiona czcionka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nerwy mogą powodować dosłownie wszystko;] począwszy od bólu głowy przez ból pleców żołądka do depresji;] spróbuj jakiś tabletek na zgage czy wzdęcia;) albo wizyta u gastrologa ale myśle że narazie nie ma co panikowaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group