Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę (pierwszy raz)?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
promyczek11m



Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 8:32 am    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajść w ciążę (pierwszy raz)? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam takie pytanie. Dwa dni temu kochałam się z chłopakiem ale nie doszedł we mnie. Rozmawiałam z nim i powiedział że we mnie na sto % nie. Tylko, że podobno i bez tego można zajść w ciążę. Okres powinnam mieć niedługo, mam nawet typowe objawy, ale boimy się że jednak mogę zajść w ciążę. Czy jeżeli nie doszedł we mnie a to był mój pierwszy raz istnieje szansa że jestem w ciąży. Strasznie się denerwujemy, doradźcie coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie stosunku nie musi dojść do wytrysku, aby zajść w ciążę. Mężczyzna w czasie podniecenia wydziela śluz w którym mogą znajdować się plemniki, zatem stosunek bez wytrysku nie gwarantuje, że nie zajdziesz w ciążę. Wszystko zależy też od tego, kiedy przypadają Twoje dni płodne, oblicz sobie i bądź dobrej myśli.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
promyczek11m



Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko, że nie pamiętam dni ostatniej miesiączki i nie mam jak tego zrobić :/ Czy powinnam się udac po tabletkę??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, podczas stosunku prostata wytwarza substancje, która może posiadać w sobie plemniki. Skoro nie wiesz jednak, kiedy obliczyć dni płodne - możesz to znaleźć na naszej stronie - najlepiej będzie wykonać test ciążowy, który rozwieje twoje wątpliwości. W razie jakich kolwiek, wykonaj drugi i odpowiedź będzie pewna. Pamiętaj jednak o tym, że stres może opóźnić miesiączkę i martwić się będziesz, że jej nie ma przez ciąże a tym czasem właśnie ten stres będzie ją opóźniaćSmile

Edytowałam ze wzgledu na błędy merytoryczne / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 3:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie siejcie zamętu. Mało prawdopodobne jest, a nawet to często obalany mit na tym forum, żeby zajść w ciążę bez wytrysku. Jest to możliwe dopiero wtedy, kiedy facet miał wytrysk w krótkim odstępie czasu od następnego niezabezpieczonego stosunku i nie umył się ani nie oddał moczu. Wtedy jest możliwość, że plemniki zostały na żołędzi i w cewce moczowej. Lub kiedy 'wyszedł na styk'.
Myślę, że nie ma powodu do obaw. A tabletki 72po to nie cukierki, żeby się nimi zajadać za każdym razem, kiedy dojdzie do 5sekundowej penetracji Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group