Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wodniak jądra- temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dynamical



Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie to niezmiernie, że nie boimy się rozmawiać na takie intymne tematy! Jest to bardzo ważne. Dzięki temu można pomóc wielu osobom w potrzebie. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział podstaw, to polecam poczytać o wodniaku jądra: http://alfamedycyna.pl/wodniak-jadra/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malachiaszek



Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 8:08 pm    Temat postu: przyrosniecie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Farrad nnymi słowy poza samym zrośnięciu się moszny doszło do przyrośnięcia moszny w tym miejscu do rany na powierzchni jądra powstałej w wyniku usunięcia osłonek. ...

mam chyba to samo.co z tym robic isc do urologa jestem miesiac po operacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group