Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wodniak jądra- temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolezka
Gość









PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
mialem operowane prawe jadro,co do metod przyspieszenia gojenia nic mi lekarz nie mowil,tyle tylko,ze nie mozna chodzic w bokserkach bo zrobi sie obrzęk wiec tylko majty Crying or Very sad mozna robic cwiczenia,ze lezysz na plecach i unosisz noge powoli do gory to podobno pomaga w okresie po operacji,a co do sportu to nie wiem jak u ciebie ale ja czuje,ze jeszcze troche bede mial absencji.powiedz mi,czy nie odczuwasz lekkiego bolu w podbrzuszu? albo nad jadrem?pytam bo cos mnie boli jak dotykam w tym miejscu.pzdr
Powrót do góry
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie to nic a nic. Żadnych bóli, dolegliwości. Ty jesteś dopiero krótki czas po operacji to może Ciebie boleć coś. Jak ja sobie przypomnę pierwsze 1,5 tyg po zabiegu to miałem problemy z wstawaniem i chodzenie. Ba, pierwsze kilka dni to tylko leżałem. Potem powoli mi się rozchodziło. Aha i powinno sie dość intensywnie myć jądra.
Szczerze mówiąc to tydzień temu grałem już nawet w siatkówkę. Normalnie skakałem i nic mnie nie bolało. Zostały tylko te szwy.

A masz założone szwy rozpuszczalne? Ile ich masz? Ja mam 8 szwów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 7:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema.mowisz,ze trzeba myc intensywnie?mi z kolei mowil lekarz aby tylko prysznic i to sybki,no ale dzis ide na kontrole to sie wywiem wiecej.w zasadzie to po 5 dniach od zabiegu poszedlem do pracy, ale oszczedzam sie w miare mozliwosci.ile szwow?hmm z tego co widze to 7Smile i maja sie rozpuscic.zazdroszcze ci,ze juz sobie smigasz za pileczka,ja juz nie moge sie doczekac:-)
pzdr
Powrót do góry
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym myciem to nie wiem jak na początku. Ale jak ja jestem ponad miesiąc od operacji to lekarz mówił żebym się nie bał myś. I żebym porządnie te szwy namaczał wodą.

Jak coś się dowieszz więcej to pisz.
Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
wczoraj bylem i lekarz mowil,ze wszystko ok,bol po opearcaji to normalna sprawa i mowil,ze sie dobrze goi.miales racje trza sie myc:-) tzn czesto i duzo wody.jednak nie wiem jak ty,ale ja czuje te szwy,jakos swedza,szczypia i w ogole niezbyt przyjazne sa.doktor mowi,ze przynajmniej miesiac trzeba dac sobie spokoj ze sportem,ale chyba jednak nie wytrzymam i w sobote zagram w pile a najpozniej za tydzien.woja droga bardzo sie ciesze,ze zdecydowalem sie na ten zabieg i,ze juz mam go za soba.a ty?
pzdr
Powrót do góry
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja także się cieszę, że miałem zrobiony teraz ten zabieg. Przynajmniej mamy to z głowy. Dobrze, że mieliśmy go w zimę a nie latem jak jest dużo rzeczy do roboty. I jeszcze jedno....na operowanym jądrze już nigdy nie będziemy mieli wodniaka:)

Mówisz że czujesz szwy?Boli Cię jądro jak je dotykasz?...Ja się cieszę, bo mi wczoraj 2 szwy wypadły i ogólnie zostało mi tylko 5 nitek. Myślę że w ciągu kilku dni wszystkie mi powypadają. Duża w tym zasługa maści natłuszczającej.
Ja to myślę że już moge wracać do treningów. Miałem przerwę ok. 7 tygodni i sądzę że to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
7 tygodni wow sporo,z pewnoscia wystarczy .zgadza sie juz nie bedziemy mieli tego badziewia i bardzo sie ciesze.a powiedz mi,jaka masc stosowales?
pzdr
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie żeby to męska solidarność ale ten temat i o miescniaku w ciązy powinno sie jakoś zaznaczyć bo chyba naprade oddają sens tego forum Smile

Bardzo sie ciesze że te dwa tematy są, bo one pokazują o co w tym wszystkim chodzi Smile

Nie wymagacie diagnoz, nie chcecie jakieś szybkiej odpowiedz na pytanie ... (hmmm określe to mianem mało rozważnego).

Życze wszystkim zdrowia i powdzenia Smile

P.S.
To takie małę osobiste wtrącenie, bo uważam ze jak zarówno ganie ludzi za pisanie wielkimi lietrami całych postów, zamykam je jak również odpisuje ciągle na to samo pytanie o ciaży to trzeba też pochwalić tych którzy robią z forum dobry użytek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frank



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolezka - Ja stosuje maść o nazwie ALANTAN. można ją kupić w aptece bez recepty. Naprawdę pomaga i żałuję, że zacząłem ją stosować dopiero po 5 tyg od operacji (wczesniej mi lekarz nie powiedział, że można maść stosować). Naprawdę polecam stosowanie maści, gdyż dzięki niej szybciej szwy wychodzą.
A powiedz...pomniejsza Ci się operwane jądro?
Lekarz powiedział Ci, że po 1 miesiącu odpoczynku od sportu można smiało biegać i grać?

Paweł-dzięki za dobre słowa. Dzięki temu forum mogę z kolegą wyżej powymieniać się poglądami na temat wspólnego schorzenia:)
Jest ono potrzebne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezka
Gość









PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema
dzieki za nazwe masci,kojarze ja,jednak nie wiedzialem,ze moze sie tez w tym przypadku przydac.nic mi jednak lekarz nie mowil o masciach,takze jak widac na tym forum mozna sie dobrych rzeczy dowiedziec Very Happy .Tak, mowil mi,ze po miesiacu mozna smigac juz i uprawiac sport.pewnie i tak to bedzie zalezalo od samopoczucia no bo jak bedzie sie czulo chocby lekki bol to nie ma sensu na sile sie meczyc.
co do jajka,to owszem teraz widze,ze jest mniejsze-takie jak drugie i to juz jest powod do satysfakcji.
Pawel-dzieki za slowa otuchy,nawiasem mowiac rowniez mieszkam w Tychach
pzdr
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Strona 2 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group