Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Półpasiec...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisak



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:37 am    Temat postu: MAM Problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 4 dni mam półpaśca na plecach byłem u lekarza i przepisałmi lekarstwa na jego zwalczenie ale problem zaczoł sie wczoraj kiedy mnie okropnie zaczeła bolec prawa pacha czym to morze byc spowodowane prosze jesli ktoś juz takie coś miał albo ma jakąś wiadomość na ten przypadek prosze o odpowiedz.

_Edited by Gonzi_
Przenosze do istniejącego wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak węzły chłonne wyglądają? pod pachą? może jakieś zapalenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Renata23



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 3:15 pm    Temat postu: aaa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie choroby na półpasiec (już 12 dni).Półpasiec zaczął mi sie ładnie goic, zrobiły mi sie strupki mam je na lewym udzie. Mam zaplanowany wyjazd nad jeziorko. Czy mogę się opalać i pływać w wodzie Question Proszę o odpowiedź Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dyzi123



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie choroby na półpasiec (już 12 dni).Półpasiec zaczął mi sie ładnie goic, zrobiły mi sie strupki mam je na lewym udzie. Mam zaplanowany wyjazd nad jeziorko. Czy mogę się opalać i pływać w wodzie Proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group