Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napady agresji

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:38 pm    Temat postu: Napady agresji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialabym opowiedziec o moim (juz ktorys tam z kolei) problemie. Wstydzilam sie o tym komukolwiem powiedziec. Poprostu czasami cos mnie trafia, wyzywam sie na kim kolwiek, najbardziej odbija sie to na mojej mamie i jest mi z tego powodu bardzo zle. Wtedy mowie co mi slina przyniesie, a jak juz jest po wszystkim to zamykam sie w pokoju i tylko placze i placze...I wtedy mam ochote, ehh wiadomo co zrobic.
Na przyklad dzis, przed momentem, wydarlam i zbluzgalam swoja mame tylko dlatego, ze chciala obejrzec ze mna jakis tam film, Czuje sie okropnie, traktuje ja jak szmate. Probowalam zmienic swoje postepowanie, ale jakos mi nie wychodzilo.
Co powinnam zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zrobiła ci coś kiedyś? czy ot tak, wybuchasz na nią, bo akurat jest w pobliżu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie , to nie jest tak. Poprostu denerwuje mnie jej zachowanie, czyli ze zachowuje sie jak nastolatka a jest dorosla kobieta,jest to w niej fajne bo nie jest sztywna, ale czasami to juz przegina. Moze jest to tez zwiazane z tym ze moi rodzice sie rozwiedli jak bylam mala, nie wiem juz sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja bym to powieazala ze soba, mam przyjaciolke ktora jest w podobnej sytuacji, ale ona juz po prostu jest obojetna na matke.
my ci tu nie pomozemy, polecam psychologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak tak dalej bedzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to idz do psychologa, a najlepiej idzcie do jakiegos "rodzinnego", to zaden wstyd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale qrcze, sprobuj postawic sie na moim miejscu- bluzgam swojej matce w twarz, mam z nia isc do psychologa? Mysle ze to nie przejdzie..Jak juz to pojde sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz jej, ze jest ci zle z tym ze tak na nia naskakujesz, ze nie potrafisz wytlumaczyc co toba kieruje i ze chcialabys to zmienic, ale potrzebujesz jej wsparcia i popros zeby mogla z toba pojsc do psychologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurdee...Ewelina niedobrze..najlepiej by było jakbyscie siadły sobie ktoregos wieczoru pogadały na spokojnie, powiesz jej co Cie denerwuje najbardziej i ze nie mozesz sobie z tym poradzic, moze ona pohamuje sie jakos?a moze wspolne wakacje, lub zakupy poprawia relacje? masz rodzenstwo?

a moze własnie wyprowadzenie sie zmieni tok rozmow? nic nie wiadomo..
ja bym na Twoim miejscu olała ją, niech mowi co tam sobie chce, olej-wyjdz z pokoju,wykrzycz sie w poduszke,pobiegaj naokolo bloku Wink.itp. bo wiesz ze matke masz jedna a jak jej zabraknie np z nerwow nie wytrzyma to co?zostaniesz sama..chyba ze z ojcem kontakt utrzymujesz
_________________




Ostatnio zmieniony przez wind_of_hope dnia Nie Mar 08, 2009 11:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale glupio mi strasznie ;/ ehh...Moze to sie jeszcze jakos zmieni, ale ona sie nie zmieni.
Qw** mowi 5000 razy, zebyzrobic to i to, to mnie szlak trafia i sie zaczyna
wiec nie moge sie doczekac chwili, kiedy pojde na studia

Dodano po 1 minutach:

Taak mam . Siostre mlodsza, 13 lat. Ale ona tez nie jest lepsza, poprostu daje jej zly przyklad Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group