Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kosmetyki codziennie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz niebieskie oczy tak?
pytam aby sie upewnić Wink
ale przynajmniej tak mi się wydaję patrząc na zdjęcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to dziwne zjawisko ale ja mam..rozne Smile
Np rano mam zielone a wieczorem niebieskie a jak jest zimne robia sie szare Razz
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poszukam i przesle Ci zdjecia fanie pomalowanych kobiet Wink
jaki kolor masz sukienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok bede baardzo wdzieczna Smile
Jak sadzisz lepszy tusz dla mnie czarny czy brazowy? Bo slyszalam ze jak sie ma ciemne wlosy to trzeba brazy uzywac tusze..

Sukienka bezowa buty i dodatki braz tyle ze nie chcialabym malowac sobie oczu na brazowo bo pewnie bym strasznie wygladala Smile
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olkaaa napisał:
Ok bede baardzo wdzieczna Smile
Jak sadzisz lepszy tusz dla mnie czarny czy brazowy? Bo slyszalam ze jak sie ma ciemne wlosy to trzeba brazy uzywac tusze..

Sukienka bezowa buty i dodatki braz tyle ze nie chcialabym malowac sobie oczu na brazowo bo pewnie bym strasznie wygladala Smile



Osobiście to nie przepadam za tuszami brązowymi czy kolorowymi..
Najbardziej lubie czarny, gdyż najlepiej się w nim czuję..
Sądzę, że cienie brązowe nie koniecznie były by dobre..
zaraz coś poszukam Wink bo mam chwilkę czasu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaa
Gość









PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolorowych tez nie lubie chodz ostanio widzilam w gazecie super makijaz z niebieskim naprawde fajnie wygladalo ale ja bym sie chyba na to nie odwazylo Smile Mieszkam z nie duzym miescie i wolalabym unieknac 'WIDZIALES JAA?? " hehe
dzieki serio za pomoc Smile
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta mentalność ludzi ...eehh..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam kosmetyków,jestem w 100% naturalną dziewczyna,nie malowałam nigdy włosów,nie maluję sie nic...i jestem z tego bardzo zadowolona,cerę mam ładna(wiele osób mi to mówi). Very Happy Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja z kolei sie maluje ale taki lekki podkreslajacy makijaz mi wystarczy co za duzo to nie zdrowo! Tez od czasu do czasu farbuje sobie włosy! a rezulatat jest taki ze fajnie wygladam i tez masz czysta ładna cere Cool Cool Cool czasami odziedzicza sie ładna cere po rodznnych genach a nie ze sie nie uzywa kosmetykow !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na codzien używam tylko pudru w kamieniu, po to tylko, żeby sie nie błyszczeć, jak to się mówi.. :] tusze, cienie do powiek, kredki etc. to nie dla mnie.. :/ nie lubie się malować, a później wieczorem zmazywać z oczu tusz, za bardzo czasochłonne to jak dla mnie RazzRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group