Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle, part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mialas po Escapelle jakies plamienie badz krwawienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 tygodnie po wzieciu mialam takie bardzo male krwawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to spoko... Myslalam ze nic nie mialas... Ja juz mam 36 dc i tez poki co cisza na morzu... chociaz juz jakies przeblyski mi sie chyba pojawily ale nie wiem... no tylko ze goraczkuje teraz...

A mialas regularne cykle??

Robilas sobie test?

Bo mnie tyle co dziewczyny uspokoily ze z taka beta to raczej dzidzi nie bede miec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cykle mialam w miare regularne, ale dlugie ok 35 dni

a test tylko z moczu robilam, wyszedl negatywny,
w sumie o ciaze sie az tak juz nie martwie, bardziej o to kiedy wszystko wroci do normy...
bo nie moge bez okresu zaczac brac tabletek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to widze ze mamy podobnie... Na mnie juz czeka pudeleczko na szafce ale coz z tego jak cisza na morzu...

A wczoraj juz myslalam ze cos, ale jednak nic Sad

Hmm a po ilu robilas test z moczu, bo to moze za wczesnie?

Ja robilam po 11 dniach po stosunku a po 5 tyg robilam bete z krwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten test ciazowy zrobilam 5 tyg po stosunku, wiec mysle ze jezeli wyszedl negatywny to jest bardzo male prawdopodobienstwo.

teraz tylko czekam i czekam....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jedziemy na tym samym wozku Razz

I nawet cykle podobne dlugosciowo Smile

Ciekawe ktora pierwsza sie "wysypie"

Ale tak sobie poczytalam to i tak jestes w lepszej sytuacji, bo spoznia Ci sie okres w sumie jakby nie bylo 4 tyg skoro z tych 6t po 2t dostalas okres...

Mnie wychodzi ze czekam juz dzis 5 tydz i nic Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz, mysle ze to 'cos' co bylo po tych 2ch tygodniach z pewnoscia nie mozna nazwac okresem...
jednego dnia byly to doslownie 2 plamki drugiego troche wiecej, i to wszystko,

jedziemy razem hehe, byle do celu;)

3mam za nas kciuki:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok ja wczoraj "cos" dostalam... Ciezko powiedziec jest co to... Nie sa to dwie czy trzy plamki jest @ ale jakas taka marna naprawde, bo ja zawsze mialam dosc intensywne... I pytanie brac tabletki czy nie brac... Mam jeszcze 3 dni zeby sie zastanowic... Bo kurcze boje sie troche, ze to nie @ poczekam az mi sie moze troche dzisiaj rozhusta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
guciakk



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie nadal cisza:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następny
Strona 38 z 39

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group