Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle, part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martilove



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 4:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 7 dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to wg mnie to może być bardziej krwawienie po escapelle niż właściwa miesiączka.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martilove



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale to chyba nic złego Smile ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, częsty skutek uboczny tabletki po prostu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martilove



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chyba że tak ^^.Najważniejsze że juz się uspokoiłam i że na pewno w ciązy nie jestem Very Happy Dziękuję wszystkim bardzo mocno za podtrzymywanie mnie na duchu:*:*:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochany_misiaczek18



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 11:37 pm    Temat postu: mam problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ja mam taki problem bo calkowicie nie znam sie na tym kiedy sa dni plodne a kiedy nie wiec zwracam sie do was a wiec okres dostalam 18 grudnia i trwal jakies 6 dni potem 3 stycznia zapomnialam sie z moim chlopakiem i kochalismy sie bez zabezpieczenia i do wytrysku doszllo we mnie po okolo 28 godzinak zazylam tabletke po wiec chcialabym wiedziec w jakie dni sie kochalismy i jakie sa szanse ze jestem w ciazy aha dodam ze nie mialam po tej tabletce i nie mam zadnych plamien a minol juz tydzien blagam o pomoc i szczera odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak podasz ile trwał Twój najkrótszy i najdłuższy cykl w ciągu ostatnich 12 miesięcy to będzie można wyliczyć Twoje dni płodne.

Długość cyklu liczy się od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzającego pierwszy dzień następnej miesiączki.

Jak wyliczyć dni płodne pisałam już wiele razy i jest on zacytowany na 29 str tematu "dni płodne i niepłodne - temat specjalny" w dziale metody naturalne.: Arrow http://www.biomedical.pl/forum/29-vt6429.html?postdays=0&postorder=asc&start=280
Ale jeśli ten opis wydaje się zbyt trudny do zrozumienia to mogę to wyliczyć pod warunkiem że mi podasz długość tych cykli o którą prosiłam wyżej...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Nie Sty 11, 2009 12:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochany_misiaczek18



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec najdluzszy 34dni najkrotszy 25dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twoje dni płodne przypadają od 3 do 23 dnia cyklu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochany_misiaczek18



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli kochalismy sie w plodne ale ile procent szans jest ze zajsc moglam w ciaze a wtedy gdy to byl 17 dzien cyklu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Strona 2 z 39

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group