Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból podczas seksu/peetingu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasi_A.:)



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak własnie zamierzam zrobic i isc doinnego lekarza..bo obecny ginekolog kazał mi przyjsc za 2 miesiace..jak skoncze kuracje hormonalna ktora mi zaamplikował....tylko poprostu nie wiem czy wytrzymam te dwa miesiace z tym..no nuc.dzieki serdeczne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również mam problem z bólem podczas stosunku.. Pierwszy raz był jakies 1,5 roku temu i odbyło sie to w sumie na raty.. bo za kazdym razem bardzo mnie bolało i moj chlopak nie kontynuował.. przy bardzo wolnym wsuwaniu jakos sie udało i odbylismy stosunek.. pozniej kochalismy sie dopiero za jakies 3 miesiace i problem wygladał tak samo.. Od tamtego momentu zrezygnowalismy z seksu.. ostatnio (czyli minał od tamtej pory ponad rok) sytuacja sie powtorzyła.. gdy wsuwa głowke ból jest jeszcze do zniesienia, ale gdy stara sie penetrowac głębiej ból jest rozrywający i nie do wytrzymania. Dlaczego sie tak dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KL jestes jeszcze dziewica? moze błona blokuje? yyyy troche długa przerwa w sexie...az rok Neutral Neutral Rolling Eyes bardzo mozliwe ze cialo nie jest przyzwyczajone...bo za rzadko to robicie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... moze byc tak jak mowi Wind... ale moga byc tez inne przyczyna np. za bardzo sie stresujesz i tak sciskasz miesnie ze partner nie moze do konca "wejsc" musisz sie maksymalnie rozluznic , proponuje naparwde dluga gre wstepna Smile moze to tez byc przez to ze jest male nawilzenie albo jakies defekty w budowie anatomicznej pochwy lub macicy zcasem sie to zdaza ale bardzoooo zadko Smile proponuje wizyte u ginekologa , niech zbada czy z nazadami wszystko ok , a potem zaczniemy sie martwic co dalej
powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie głownie chodzi o to, ze dziewicą juz raczej nie jestem (chociaz podczas stosunku nie było krwi, ale raczej ona nie jest reguła). U ginekologa byłam juz kilka ładnych razy (badał mnie i robił usg droga dopochwową).. mam bardzo powazne bóle podczas pierwszego dnia (własciwie godziny, czy dwóch) miesiączki. Okazało sie, ze mialam polip szyjki macicy, ale gin przepisał mi pigułki anty, ktore po około roku brania go zlikwidowały. Niestety bóle ostatnio znowu wrociły. Boje sie, ze w koncu trafie do szpitala.. bo rodzice zaczeli juz cos o tym mówic :/ moze ten strach przed bólem jest kolejnym powodem opozniania sie mojego okresu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo to pewnie przez polip Cie boli... Rolling Eyes Confused on został usuniety? wyleczony? moze nie do konca skoro boli....ja bym wybrała sie do gina i powiedziała...zobaczysz co Ci doradzi Smile napewno wie wiecej niz my (oczywiscie nie obrazajac innych ) Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znaczy ja byłam na usg, ktore wykazało ze polip zniknał.. nie wiem.. moze sie odnowił. W kazdym razie ten bol jest dosc deprymujacy.. i niestety bardzo niszczy moje zycie intymne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eko222



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 12:02 am    Temat postu: Bol dziewczyny podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam niestety problem z moja dziewczyna i chcialbym sie dowiedziec co osoby bardziej doswiadczone moglyby doradzic.

Problem polega na tym ze moja dziewczyne boli gdy wchodze... W miejscu wejscia do pochwy mowi ze ja piecze, szczypie i boli Sad Czasem bol ustepuje po okolo polo minuty, czasem trwa caly czas... Poza tym musi odczekac dwa dni zeby znow moc sie kochac bo ja boli Sad Ostatnio powiedziala mi nawet ze nie chce sie juz ze mna kochac z tego powodu Sad

Mamy po 20 lat, troche roznimy sie wzrostem (182,155) i niedawno ( 3 miesiace) zaczelismy uprawiac seks. To nasze pierwsze kontakty.

Moj czlonej jest mysle normalnych rozmiarow, ani jakos bardzo malo ani za duzo wiec nie wiem czy to jest problemem...

Dziewczyna miala torbiel na jajniku ale nie dawno uleczyla to jakimis tabletkami. Poza tym od 3 miesiecy zazywa tabletki antykoncepcyjne Novynette.

Narazie probujemy pozycji klasycznej, mowi ze w innej nawet w nia nie wejde Sad Nie zaleznie od dlugosci gry wstepnej, pieszczot przed stosunkiem bol nadal wystepuje. Dziewczyna jest odpowiednio nawilzona i podniecona a ja staram sie byc bardzo delikatny.


Kompletnie nie wiem co robic by bylo lepiej Sad Bardzo ja kocham i chce by bylo jej jak najlepiej Sad


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego, uprzednio przenosząc go do odpowiedniego działu ;] pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze poszukajcie odp. pozycji..w tej boli a w innej moze byc cudownie...hmmm...ja bym poszła do gina i powiedziala o tym. byc moze ze bol ma zwiazek z torbielem, tabletki anty. nic nie maja do rzeczy. Sproboj ja namowic na wizyte, lekarz napewno pomoze...aha...napisałes ze ja piecze...uzywacie gumek? moze jest uczulona na lateks? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eko222



Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna byla w tej sprawie u ginekologa, lekarz pytal ile mam wzrostu i powiedzial jej ze moge byc dla niej za duzy. No bez przesady, ledwie 15cm Rolling Eyes
Moze pojde razem z nia i sie wypytam, tylko o co?
Nie uzywamy gumek, tylko tabletki a bol jest tylko w okolicy wejscia, jakbym byl rzeczywiscie za duzy i za bardzo ja rozciagal w tamtym miejscu...

Ostatnio miala robiona cytologie, wynik najlepszy, grupa 1 czy jakos tak.

Za tydzien ma skierowanie na jakies usg dopochwowe czy cos w tym stylu, nie wiem dokladnie ale jakies dokladniejsze badanie tamtych okolic...


Jakich pozycji probowac? Zreszta wczoraj probowalem to juz przy pieszczotach powiedziala ze nie chce i sie rozplakala Sad Mowi ze w ogole nie chce sie kochac... To wszystko psuje i jest fatalna atmosfera a ja nie wiem co robic Rolling Eyes Sad

Poradzcie cos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 4 z 20

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group