Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

KIEDY ZMIENIĆ SMOCZEK

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deiry



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rumia/Gdynia
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:52 pm    Temat postu: KIEDY ZMIENIĆ SMOCZEK Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, powiedzcie mi kochane kiedy zmienić dziecku smoczek na większy, mam na myśli te smoczki do ssania a nie do butli. Moja dzidzia ma 3 miesiące i mam smoczki AVENT od 3 mies. są dłuższe i szersze i nie wiem czy już czas czy jeszcze poczekać?? Z góry dziekuję za odp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej wogole sie pozbyj tych smokow..potem dzieci maja krzywy zgryz ;/ albo seplenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deiry



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rumia/Gdynia
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tym zgryzem roznie bywa, ja mialam smoczek prawie do 2 lat i rodzenstwo i kuzynki i mamy proste zeby bez zadnych wad Smile, nom ale wiesz czasem trzeba dac gdy ejst strasznie marudna, a nie chce dawac za malych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na smoczkach powinno pisać od kiedy można ich używać.
jeśli Twoje dziecko ma 3 miesiące to możesz już zacząć stosować ten smoczek od 3 miesiąca. ale możesz też trochę poczekać i zmienić go np jak mały/mała skończy 4 miesiące.
smoczki różnią się między sobą wielkością oraz materiałem (jego grubością) z którego są wykonane.
na pewno trzeba dziecku wymienić smoczek na nowy kiedy ten poprzedni jest uszkodzony, lepi się ze starości lub gdy np dziecko je przegryzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deiry



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rumia/Gdynia
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekiuję za odp Smile chyba jednak jeszcze poczekam, tym bardziej, ę mała nie przepada za smokami na co dzieńSmile mądra dzidzia hihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karola123_18



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam z mojej strony moge polecic smoki firmy MAM najwazniejsze jest to ze są wolne od bisfenolu!!! MAM posiada smoki wykonane z jedwabistego sylikonu co sprawia ze sa mile w dotyku dla dziecka Smoki sa dostosowane do wieku i zuchwy dziecka dlatego kazdy smoczek ma inny krztałt. Moj synek odrazu je zaakceptowal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group