Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolace piersi po miesiączce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iza_j



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 2:48 pm    Temat postu: bolace piersi po miesiączce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Mam pytanie o czym świadczy ból piersi po miesiączce, która była słabsza i krótsza niż zawsze z 7dni na 4dni.Piersi sa obrzmiałei jakby większe. Czy to objaw ciąży czy czegoś innego.Wiem ze powinnam kupić test dla pewności ale chciałabym najpierw poznać opini innych niz własnej. Niewiem też czy sobie wmawiam czy naprawde jestem zmęczona i ospała, bo juz tyle czytałam o objawach ciąży ze boję sie ze to tylko moja wyobraznia.Pomózcie co o tym myslicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iza_j podejrzewasz u siebie ciaze? doszło do wytrysku w dni płodne?
hmmm bol piersi po okresie...moze czasem sygnalizowac owulacje ale nie jestem pewna na 100%.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie ze to moze sygnalizowac owulacje ale twoja mieisaczka byla krotsza niz zwykle wiec ja radzilabym test ... moja przyjaciolka pierwszy objaw jaki miala to wlasnie obzmiale piersi po miesiaczce ktora okazala sie krwawieniem bo byla juz w ciazy...
a byla mozliwosc zeby doszlo do zaplodnienia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iza_j



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam test z samego rana ale wyszedł negatywny, więc wykluczam ciąże Sad .Myślałam ze to przez to mnie bolały, bo nigdy odrazu po miesiączce mnie nie bolały,zwłaszcza, ze mnie nie przestały boleć od okresu.Właściwie to bolały przed miesiączką w czasie i bola aż do teraz czyli 11 dni od ostatniej miesiączki która też była dziwna.Taka miesiączka zdarzyła mi sie pierwszy raz i ten ból piersi po okresie.Obys miała racje i zeby to był ból przed owulacją.Myślalam ze ten ból piersi swiadczył o ciąży bo tyle się naczytałam a teraz jak sie okazało ze niejestem to boję ze to moze byc cos powaznego, ale dziekuje za odpowiedż wind_of_hope bo troche mnie uspokoiłaś tą owulacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to radzilabym sie przejsc do lekarza i powiedziec co i jak ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iza_j



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdyby niebyło możliwości zapłodnienia to bym wykluczyła ciąże odrazu i niekupywała testu, ale gdybym była to napewno by wyszły 2 kreseczki na teście abyła tylko 1 Sad .I pewnie wynik niebył fałszywy bo myslę ze po takim długim czasie to napewno pojawiła by się 2 kreska jak myslicie?.Dziękuje wam za pomoc moze nic mi nie jest a tylko tak głupio sie przejmuje, ze aż mi wstyd i chyba jednak powinnam udać sie do lekarza dla własnego zdrowia.

Ale jak myslicie z tym testem powtórzyc czy niewarto??Moze szkoda moich nerwów i nadzieji, ze moze jednak???

-----edit by drapaka-----
Proszę nie pisać kilku postów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień". Znajduje się w prawym górnym rogu KAŻDEGO TWOJEGO posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz powtorzyc, przeciez test moze sie mylic. Wogole to liczysz na ciaze? Wink byc moze nie trafacie w owulacje-kup testy owulacyjne,byc moze pomoga ustalic kiedy najlepiej sie przytulic Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iza_j



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprostu myslałam ze jestem w ciąży i tak się czułam (dziwnie),ale niebede jednak kupywać 2 testu tylko udam sie do lekarza i zbada mnie i powie co mi jest,bo jak zrobiłam ten pierwszy to potem mi było smutno ze jednak nie jestem w ciąży i niechce znowu robic sobie nadzieji a zwłaszcza ze znowu pewnie wyjdzie 1 kreska i tylko się zasmucę.To jest okropne uczucie, jak sie nastawia na coś czego niema.I dzieki za radę , chyba kupię te testy owulacyjne i sprawdze. Ale tak wogule to chciałam usłyszęć opinię na ten temat.Dzięki,bardzo mi pomogłyście bo jednak wykluczacie ciąże i jednostronnie uważacie ze to owulacja.Wychodzi na to ze mozna sobie wszystko wmówic naprawde to jest niewiarygodne jak wyobraznia moze płatać figla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group