Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w lewym boku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 1:14 pm    Temat postu: ból w lewym boku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu ciągle boli mnie w lewym boku zaraz pod żebrami ,jest to ból kłujący nie jest on uciążliwy tylko denerwujący ,nie boli non stop tylko z przerwami np.kłuje 10 sekund i po chwili znowu i tak co chwile. Co mam robić ,do jakiego lekarza specjalisty powinnam się udać,jakie badania wykonać powinnam? prosze o pomoc za którą z góry dziękuje:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. moze USG jamy brzusznej?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję udać się do gastrologa. To może być ból ze strony jelita grubego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam-bardzo dziękuje i Emilce i Filipowi za udzielenie mi rady -pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a boli cie jeszcze?? mi tez sie wydaje ze to moze byc jelito grube... a wyprozniasz sie regularnie?? nie masz , ze tak powiem "zatwardzenia" albo cos?? bo w brew pozorom od tego tez moze bolec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 8:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie-stolec oddaje regularnie ,bez problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
walerina



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Basiu 805 powiedz mi co z twoimi bólami w lewym boku pod żebrami bo mi to samo dolega ale jakoś nie mogę się wybrać do lekarza, jak jeszcze zaglądasz na forum to mi napisz co to było. Ok? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group