Szukaj

Zespół jelita drażliwego

Odpowiedz w wątku
marcogiani
marcogiani 22-08-2008 19:11

Witam,
IBS TO NIE JEST "WALKA Z WIATRAKAMI". Zapamiętajcie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lekarze nie mają pojęcia jak zwalczyć IBS, gdyż nie wiedzą co jest przyczyną! A jest nią drożdzyca układu pokarmowego.
Przeglądałem kiedyś inne rozbudowane forum na ww. temat, ktoś zasugerował miksture oczyszczającą. Strona www.bioslone.pl Odwiedziłem i dziękuję osobie która mnie na nią skierowała!
Pije miksture od 1,5 roku, mi pomogło!!! Poczytaj na tej stronie forum, poczytaj ksiązki, rewelacja, nawet rewolucja w leczeniu ludzi!
Wiem co to znaczy mieć zespół jelita drażliwego - koszmar, dlatego tak się cieszę ze moje dolegliwości prawie zanikły. Mam nadzieję że komuś pomogę pośrednio tą radą. Warto
Pozdrawiam.

groger
groger 17-11-2008 04:08

Jak się zarejestrować na forum Bioslone?Obecne pytanie brzmi:"co jest przyczyną wszystkich chorób?"Nie moge trafić z odpowiedzią?

Klaudia16
Klaudia16 17-11-2008 17:28

Tak. Tylko ,ze nie wszyscy maja takie same objawy podczas IBS. Jak możesz to powiedz dokładnie na co jest ta mikstura? i co ona powoduje? Z Tym iż lekarze nie maja pojęcia o tej chorobie to całkowicie se zgadzam. Gastrolog nic u mnie nie stwierdził a inny lekarz zapisywał mi 3 razy leki. I żadne nic nie pomogły. Z góry dziękuje ;)

An dy
An dy 07-04-2009 17:18

Mikstura jak sama jej nazwa wskazuje ma za zadanie oczyscic jelita. nie jest lekarstwem. Ale w lekkich przypadkach pomaga. Nalezy rano na czczo wypic mieszanke oleju (przenosi sok do jelit) i soku z cytryny (rozpuszcza zlogi jelitowe). I tak ponoc do konca zycia

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Zespół jelita drażliwego (Irritable Bowel Syndrome - IBS)"