Szukaj

Wyleczyłam się z bulimii

Komentarze do: Anoreksja i bulimia
Odpowiedz w wątku
Darusza
~Darusza 18-05-2007 19:49

Dwa lata byłam bulimiczką..może nawet ponad dwa..Po roku rodzice się zorientowali, że mam problem. Na początku tata krzyczał na mnie kiedy wchodził mi do toalety przerywając proces czyszczenia organizmu z jedzenia - czyli moich wyrzutów sumienia..
Zapisali mnie do psychoterapeuty od zaburzeń żywienia itd. nie chciałam tego, uważałam, że nic mi nie jest. Jednak pani stwierdziła u mnie chorobę no i zgodziłam sie na leczenie. Udało się, od roku nie wymiotuję, ale przytyłam strasznie..! Ważyłam 48kg a teraz waże 63kg. ...Mierzę 175cm..
Dlatego postanowiłam, że wrócę do dawnego sposobu odchudzania, bo ten jest najszybszy i dla mnie najłatwiejszy, bo juz przez to przechodziłam. Obiecałam sobie, że schudnę tyle ile chcę i skończę. Już zaczęłam. Nikt nie wie o tym oprócz mojej koleżanki, która też chce tak schudnąć i mojego chłopaka-jemu ten pomysł sie zdecydowanie nie podoba.. Chce mi jakos pomóc. Ale ja nie potrzebuję jej, nie wpadnę w skrajność przecież! Chcę tylko trochę schudnąć!

st_jakub
st_jakub 18-05-2007 21:14

Szybko, boleśnie ale prawdziwie, nie wyleczyłąś sie, to jedna z faz choroby.

Dominika
~Dominika 18-05-2007 21:56

heh... moze wybierz sie do jakiegos dietetyka ktory wybierze ci inny sposob odchudzania... Bo to co ty robisz jest strasznie meczace.... Wiem bo sama to przechodizlam.. i jak napisano wyzej nie jestes do konca wyleczona.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Anoreksja i bulimia"