Szukaj

Solarium natryskowe

Odpowiedz w wątku
Minty
Minty 30-04-2016 23:24

Czy myślicie, że solarium natryskowe to dobry pomysł na zyskanie ładnej opalenizny? Nie chcę mieć raka skóry to jedno, a drugie, że ja na prawdę nie lubię się opalać... czyli leżeć bezczynnie i grzać się na słońcu przy 30 stopniach Celsjusza - dla mnie to męka.

O czymś takim, jak solarium natryskowe usłyszałam niedawno, przedtem nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Zastanawiam się tylko jak długo utrzymuje się opalenizna po wizycie w solarium natryskowym. Bo z tego co się orientowałam to taki zabieg kosztuje nawet 100 zł, więc zastanawiam się czy iść.

meggi87
meggi87 04-05-2016 09:19

Ja jestem bardzo zadowolona z solarium natryskowego, albo opalania natryskowego, jak kto woli :) U mnie się sprawdza. Faktycznie kosztuje ok 100 zł. Cena zależy na ogół od intensywności koloru jaki chcesz mieć. U mnie są 3 stopnie. Lekki (80zł), średni (90zł) i mocny (100zł). Zanim jednak się zdecydujesz polecam Ci zrobić porządny wywiad, żeby wybrać salon, który faktycznie zrobi to dokładnie. Bo np. koleżanka poszła na takie opalanie i była bardzo nie zadowolona. Część "opalenizny" została jej na ubraniu, a na ciele miała nieładne zacieki, jak po tanim samoopalaczu. Mi się nic takiego nie działo. Efekt mam bardzo naturalny i delikatny. Utrzymuje się ok 2 tygodnie i schodzi równomiernie :)

anitad
anitad 05-05-2016 13:01

Zastanawiam się sama nad solarium natryskowym bo lubię mieć ładną, opaloną skórę. Myślę, że gdy wybierze się odpowiedni salon to wszystko będzie okej. To jest jak z balsami brązującymi, tzn gdy kupiłam kiedyś taki z tańszej półki to brzydko się ścierał i zostawiał ślady na ubraniach, natomiast ten lepszy, którego teraz używam jest świetny i nie widzę żadnych jego defektów. No oprócz tego, że wiadomo ta opalenizna nigdy nie będzie na tyle mocna na ile chcę, więc myślę, że moja wizyta u kosmetyczki na opalaniu natryskowym jest tylko kwestią czasu :)

tryst
tryst 18-05-2016 15:49

Oczywiście solarium natryskowe jest dużo zdrowsze dla skóry niż zwykłe solarium. Jednak efekt opalenizny utrzymuje się tylko przez 2 tygodnie. Największym moim zdaniem minusem jest to, że ciało jest tak jakby pomalowane, a nie są to zmiany zachodzące w skórze, które na pewno są dużo trwalsze. Solarium natryskowe jest na pewno dobra alternatywą dla osób, które nie mogą przebywać na słońcu. Ja osobiście wole opaleniznę naturalną, ale tak jak mówię jest to dobra metoda dla tych, którym słonko szkodzi. Ja na szczęście nie należę do tych osób i mogę cieszyć się z naturalnej opalenizny.

rybirt
rybirt 23-05-2016 14:30

Ja jestem zdecydowaną fanką solarium natryskowego. Parę dni temu po raz kolejny skorzystałam z tej metody. W prawdzie nie jest to najtańsze, ale na prawdę warto. Jeśli nie masz czasu na leżenie w słońcu, solarium natryskowe jest świetnym rozwiązaniem. Trzyma się zdecydowanie dłużej, niż samoopalacze w kremie czy sprayu. No i jak wiadome,zwykłe solarium negatywnie wpływa na skórę, a solarium natryskowe, nie ma negatywnego działania na nasze ciało.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Jak ustrzec się przed rakiem skóry?"