Szukaj

Rzeczywistosc i wasze idiotyczne strony na te tematy!!!!

Odpowiedz w wątku
landrynka
~landrynka 01-08-2006 17:05

Diler nie namawia nigdy do brania ktos chce kupic to sprzedaje proste !! a zawyczaj taki czlowiek nie potrafi inaczej zarabiac na zycie a nawet jezeli to jest i tak bardziej oplacalne tylko ze ryzykowne ... te wszystkie sronki internetowe ;/ malo i tak wiecie na ten temat maloooo!!! w rzeczywistosci to inaczej wszystko wyglada

kiełbusia
~kiełbusia 01-08-2006 21:34

przynajmniej próbujemy sobie pomóc...

alla
~alla 02-08-2006 12:03

jeśli wiemy mało, to tym bardziej stronka jest przydatna - oświeć nas, droga koleżanko, a strona przestanie być bezużyteczna.

Ę-op
~Ę-op 14-05-2007 09:12

landrynka ma racje mało a strony mowia same jakies bezurzyteczne bzdury...chcecie by napisac jak to jest nie da sie kazdy powie innaczej a KOMU CHCE SIE OPISYWAC JAK TO JEST NA TYM PO TYM I JAK DO TEGO DOSZLO ciezko bedzie wam to zrozumiec wszytstkim ktorze nie wiedza co to jest...dla kogos to jest super komus innemu to sie nigdy nie podobalo a biora...kazdy bedzie mial inna historie do opowiedzenia bo kazdy wie co innego i nik nie przechodzi tego tak samo

st_jakub
st_jakub 14-05-2007 12:46

Tytuł owszem jest możliwie nie trafiony, lecz ten artykuł nie ma być opowieścią rodem z grupy terapełtycznej.

Jeśli takiego właśnie suzkacie to ten artykuł was rozczaruje, jak najbardziej. Jeśli spojżycie na niego pod kontem wiedzy merytorycznej pewnie zrozumiecie o co w nim chodziło.

Nie jestem autorem tego artykułu, nie bronie go takźe (bo też patrze sceptycznie a na pseudo fachowe artykuły na tym portalu), staram sie jedynie wyjaśnić dla czego jest on taki a nie inny.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Narkotyki - cała prawda o używkach"