Szukaj

RLS

Odpowiedz w wątku
Grażyna
~Grażyna 24-01-2007 11:45

Mam 49 lat. Kilka lat temu dowiedziałam się, że dolegliwość na którą cierpię od dzieciństwa to zespół niespokojnych nóg.
Wszystkie informacje o tej chorobie mam z internetu. Mój lekarz ogólny, a nawet pani neurolog nie mają doświadczeń z RLS i nie potrafią mi pomóc. Jestem gotowa poddać się badaniom, obserwacji, itp...

Iza
~Iza 15-04-2007 17:31

Dzień dobry. Ja mam takie same dolegliwości jak wyżej wymienione przypadłości. To straszne. Lekarze niezbyt wiedzą co robić. Raczej po moich koszmarnych nocach gdy opowiadam komu kolwiek z lekarzy to patrzą się na mnie jak bym opowiadała im śmieszne i wymyślone rzeczy które nie istnieją w życiu. Byłam badana przez naczyniowca, neurologa, reumatologa i nikt nic nie widzi wszyscy twierdzą że nie wiedzą o co mi chodzi i patrzą się na mnie jak bym zwariowała i wymyślała sobie nie stworzone rzeczy. Moje dolegliwości są identyczne .Jestem wykończona po nocy i rano wstaje zła, wściekła i niewyspana jak bym przez całą noc wykonywała ciężką prace. Kładę się spać o 23:00 a czasami o 0:30.a o godzinie 4:00 rano już mnie budzi to straszne uczucie ,ból, rwanie nóg i tak jest już do rana aż nie wstanę. Rano jestem nie przytomna i zła od nieprzespanej nocy i tak jest codziennie. Zawsze jak idee spać to myślę o tym czy dzisiejszą noc prześpię czy znów nie.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Zespół Niespokojnych Nóg - badania epidemiologiczne"