Szukaj

Proźba do wszystkich

Komentarze do: Anoreksja i bulimia
Odpowiedz w wątku
karin791
karin791 22-08-2008 19:07

cześć.mam na imię Karina.mam 13 lat i OGROMNĄ NADWAGE!!! waże 73kg przy wzroście 165cm i nie mam już siły z nią walczyć.żadne diety mi nie pomogły.jestem skeytem tzn.(jeżdźe na rolkach zawaansowanie) od 4 lat i nic mi to nie daje. jak już schudne to zaraz znowu waże tyle samo albo więcej.już nie wiem co robić!dużo czytałam na temat bulimi i anoreksji i nie sądze żebym w nie wpadła.dlatego prosze wszystkich(anorektyczki,bulimiczki,zdrowe osoby) o rady. ewentualnie jakieś działania które wam pomogły schudnąć.!!!

Cash
Cash 23-08-2008 11:39

Zależy to od czego czy masz predyspozycje do otyłości. tzn czy rodzice byli otyli. Al eto nie ma znaczenia praktycznie. Uważam, że najlepsze dla ciebie to bedzie:
stałe posiłki w MAŁYCH ILOŚCIACH np na sniadanie 1 kanapke z wędliną serkiem żołtym i pomidorkiem, przekrojon,ą na pół do tego troszkę serka wiejskiego. Jedzona pomału zapełni ci żoładek i poczujesz sie syta po drugiej połówce.
POTEM II sniadanie wg uznania TEŻ mała ILOŚĆ. Najlepiej 4 do 5 posiłów w MAŁYCH ILOŚCIACH. Dużo wody mineralnej , ze słodyczy nie musisz rezygnowac jak zjesz raz na tydzien czekolade nic ci nie bedzie, albo czipsy. Możesz zaczac od troszk ewiekszych ilości i stopniow jesć mniej. Zobaczysz, przyzwyczaisz sie i nauczysz tak jesc i bedzi eto przyjemnosć. Powodzenia

bbbeatkaaa
bbbeatkaaa 17-09-2008 21:31

Hej nazywam sie Beata, od jakiegoś czasu postanowiłam sobie, że zaczne się odchudzać... Zaczełam chodzić na siłownie(dwa razy w tygodniu po 1.5 godziny), basen(godzina tygodniowo), no i oczywiście dieta. Tzn żadnych słodyczy zadnych serow bo sa one bardzo tłuste starałam sie jesc jak najmniej... Ograniczłama sie zamiast wziaśc jakiegos batonika brałam jabłko lub jakis inny owoc... w ciagu dwoch tygodni schudłam ponad 8 kg... nylam ardzo zadowolona...x) Teraz znowu rozpoczynam diete ponieważ waże i tak stanowczo za duzo... ( 82kg przy wzroście 170cm...) Chciałabym ważyć coś około 65-70kg...x) i osiagne ten cel o bardzo tego pragne... POzdrawiam wszystkich jakieś rady badz pytanie prosze wysyłac na mojego e-maila bbbeatkaaa@tlen.pl

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Anoreksja i bulimia"