Szukaj

Dr Kowalczyk leci tylko na kase

Odpowiedz w wątku
Evik
~Evik 23-03-2007 15:25

Metoda jest zadko skuteczna a Dr Kowalczyk leci tylko na kase. Do zabiegu i wplyniecia pieniedzy na konto jest bardzo mily, potem juz nie sluzy tak pomoca a jak nie wychodzi to proponuje zabieg po kosztach nastepny ale nie analizuje dlaczego to nie pomoglo.

Ipowiec
~Ipowiec 24-03-2007 21:47

Niestety nie zgadzam się z tą opinią . Sam miałem balonik , schudłem w 6 miesięcy 60 kilo i jestem zadowolony . Pan dr.Kowalczyk bardzo miły przed i po operacji , zawsze służył pomocą i radami i zawsze miał czas na rozmowę . Myślę , że ten kto napisał , iż dr.leci tylko na kase , to nawet nigdy nie miał doczynienia z dr.Kowalczykiem .

MariaMałgorzata
MariaMałgorzata 13-02-2008 12:21

Ja z kolei przypuszczam, że chyba jesteś znajomym Pana doktora, bo gdybyś bywał w prywatnej klinice Pana Kowalczyka w Łodzi, to słyszałbyś od pacjentów, którzy dali się nabrać TEŻ na balon za 7,5 tyś., podobne opinie jak w poście, na który odpowiadasz. Posiadam dokumentację leczenia potwierdzającą ubytek 10kg przez pół roku!!! przy nadwadze 40%, czego nawet nie było widać gołym okiem. Mówię to na wypadek, gdybyś sugerował, że nie leczono się w tym miejscu. Gdybyś miał prawdziwy problem z nadwagą, to wiedziałbyś ile firm zarabia na nieszczęściu chorych ludzi proponując cudowne sposoby uzdrowienia. A na rozgoryczenie chorego, widzącego brak OBIECYWANEGO wcześniej efektu - mają przygotowane odpowiednie wyuczone regułki. Krzywdzisz ludzi takimi osądami.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Nieoperacyjne leczenie otyłości - balon żołądkowy"