Szukaj

Co to może być?

Odpowiedz w wątku
karo11
karo11 01-02-2009 21:06

Od jakiegoś czasu na członku Wokół tzw.(grzyba) pojawiło mi się jakieś owrzodzenie takie małe i trochę jaśniejsze od skóry. Czy to jest jakaś choroba?. Nic mnie od tego czasu co mi wyszło nie boli dobrze się czuje żadnych zmnian. Prosze o jakieś rody bo teochę się martwie!.

gregi
gregi 01-02-2009 22:07

witaj, musisz najpierw nam napisać gdzie go wsadzałeś, żebyśmy mogli ci jakoś pomóc

karo11
karo11 01-02-2009 22:54

Tak na pół z dziewczyną zaczeliśmy gre wstępną ale ona chyba za bardzo nie przestrzegała swojej higieny i sie rozmyśliłem na dalszy ciąg!.

gregi
gregi 03-02-2009 22:10

nie napisałeś po jakim czasie od tego kontaktu pojawiła Ci się ta dolegliwość, może być tak że nie jest to wogóle związane z tym zdarzeniem a jest to poprostu podrażnienie błony śluzowej wywołane jakąś bakterią lub wirusem /i czy wcześniej tego nie miałeś /nie ma powodów do obaw, jednak jeżeli zauważysz że te objawy utrzymują się przez dłuższy czas, pojawi się pieczenie lub swędzenie musisz udać się do lekarza najlepiej urologa, pamiętaj żeby w tym czasie dbać o higienę. Napewno, tak jak już wspomiałem, wszystko będzie ok i jest to zwykłe podrażnienie, lecz na przyszłeść pamiętaj o bezwzględnym używaniu prezerwatywy podczas takich kontaktów, nie ma sensu ryzykować własnego zdrowia i przyszłości dla chwili wątpliwej przyjemności...
pozdrawiam

twp2
twp2 04-03-2009 09:11

karo11, Twoje objawy nie mają nic wspólnego z HIV czy AIDS (jeśli chodzi o temat), niedawno o tym czytałem co zauważyłeś na żołędziu - http://www.penis.com.pl/content.php?id=402 czytaj i dostosuj się do tego. A dziewczynie powiedz by zaczęła dbac o higienę lub zmień ją na osobę czystą - higiena w sexie to podstawa!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Charakterystyka HIV I AIDS. Niebezpieczeństwo nowych mutacji wirusa!"