Szukaj

Krem do depilacji dla mężczyzn

Komentarze do: Męska depilacja
Odpowiedz w wątku
PiotrekP
PiotrekP 30-03-2016 13:27

Drogie Panie, czym Wasi mężczyźni się depilują? Może wypowiedzą się dbający o siebie Panowie? Proszę, powiedzcie, czy depilacja kremem jest skuteczna w przypadku mężczyzn?

Sylwusia333
Sylwusia333 30-03-2016 14:17

Mój chłopak depiluje miejsca intymne kremem i nie narzeka - jest jednak blondynem i ma raczej delikatne owłosienie... W przypadku grubszych włosów krem do depilacji mógłby się nie sprawdzić. Jeśli chodzi o kremy, w drogeriach masz ich całą masę. Powiem Ci, że wersje dla mężczyzn i kobiet niewiele się różnią, dlatego rozważyłabym zastosowanie specyfika dla pań, zwłaszcza jeśli masz skórę wrażliwą.

Szymek456
Szymek456 04-04-2016 10:06

Ja zdecydowanie polecam depilację miejsc intymnych kremem - nie ma problemu zacinania, który tak bardzo drażnił mnie w przypadku golenia się jednorazówką. Krem do depilacji (ja kupuję taki przeznaczony dla mężczyzn) łatwo się rozprowadza, u mnie co prawda powodował na początku podrażnienia, które znikły po ok. 2 dniach, ale po kilku próbach problem zniknął - skóra się przyzwyczaiła. Spróbuj kremu do depilacji dla mężczyzn, zawsze możesz potem poprawić maszynką, a będziesz wiedział, czy ta metoda u Ciebie działa.

Kolombo
Kolombo 11-04-2016 11:46

Ja używam kremu do depilacji dla mężczyzn do skóry wrażliwej. W drogeriach jest mnóstwo kremów do depilacji dla mężczyzn, które nie będą uczulały wrażliwych miejsc. Natomiast jeśli mężczyzna ma bardzo wrażliwą skórę to warto sięgnąć po krem do depilacji dla kobiet, które według mnie zdecydowanie mniej podrażniają. Warto również zamiast kremu wybrać żel do depilacji, który sprawi, że skóra stanie się bardziej śliska i łatwiej będzie usunąć zbędne owłosienie.

Robercik_J
Robercik_J 21-04-2016 15:23

Krem do depilacji dla mężczyzn to coś, co zawsze mi się wydawało jakieś takie ,,mało męskie". Przekonałem się jednak, gdy pierwszy raz wydepilowałem miejsca intymne kremem dla mężczyzn. Nie trzeba uważać tak jak przy maszynce, nie ma aż takich podrażnień (przynajmniej u mnie) i efekt utrzymuje sie dłużej (przy maszynce u mnie efekt był do 2-3 dni). Po depilacji kremem dbam o skórę, bo to jednak miejsca bardzo strategiczne dla mężczyzny i czasem smaruję miejsca intymne oliwką dla dzieci.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Męska depilacja"